de titel zegt het eigenlijk al...zijn er mensen die ervaring hebben met lachgas als pijnbestrijding tijdens de bevalling ?
Ja ik, tijdens mijn eerste bevalling kreeg ik een kapje in mijn hand die ik mocht gebruiken wanneer ik maar wilde. Ik dacht op dat moment dat het niet veel hielp, maar na de bevalling was ik echt knetterstoned! Het haalt het scherpe topje van de pijn tijdens een wee af.
ik heb het ook gekregen. kreeg bij de laatste cm ontsluiting het kapje in handen. Mocht het bij elke wee inademen. je voelt alles nog wel, maar een stuk minder. de eerste paar keer vond ik het vies, daarna wel fijn. ik hoorde iedereen wat minder 'dichtbij' tijdens de persweeën geen lachgas en tijdens het hechten weer wel (toen was het pas fijn..) nadeel: ik vond het fijn om de weeen zittend op te vangen en dat mocht toen niet meer. ik moest op mijn zij gaan liggen. maar volgende keer: JA