luiertas pip

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door anna6, 6 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. anna6

    anna6 Bekend lid

    7 jul 2009
    575
    88
    28
    Hoi dames,

    ik heb een vraagje; Ik ben op zoek naar een leuke luiertas met bruine accenten i.v.m. een bruine maxicosi.
    Nou heb ik leuke tassen van het merk pip gezien, maar voor zover ik vinden kan zijn hier geen speciale verzorgingstassen voor. Weten jullie hier meer van? En zijn er misschien ook meiden die een 'gewone' tas als luiertas gebruiken??

    Alvast bedankt voor de reacties.

    Groetjes Anna
     
  2. FemR

    FemR Fanatiek lid

    2 dec 2009
    1.156
    0
    0
    Hai,

    Ik ken het merk Pip niet. Maar ik denk dat als het een tas is met genoeg vakjes, dat je best een gewone tas kunt gebruiken als luiertas. Ik zou dan wel een los verschoonmatje kopen, die in je tas past, want die heb je wel nodig.

    Groetjes Fem
     
  3. suze238

    suze238 Actief lid

    9 mrt 2009
    296
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    spijkenisse
    ik heb een gewone schoudertas van het merk pip, ze hebben idd niet echt luirtassen maar vond hem zo leuk. En er zitten genoeg vakjes in zodat je hem zelf helemaal kunt indelen. Bekijk bijlage 34234
     
  4. anna6

    anna6 Bekend lid

    7 jul 2009
    575
    88
    28
    Wat leuk die foto erbij!
    Bedankt voor de reacties dames.:)
     

Deel Deze Pagina