meer dan 40 weken zwanger en baby niet ingedaald, hoe verliep je bevalling?

Discussie in 'De bevalling' gestart door Pandora, 24 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    ik ben nu 40.4 weken zwanger en de baby is niet ingedaald. Om die reden wil de VK me ook niet strippen
    Wie was er nog meer dan 40 weken zwanger, waarbij de baby niet ingedaald is, en hoe verliep de bevalling hierdoor?
     
  2. giraf

    giraf Niet meer actief

    Onze 1e is nooit ingedaald geweest. Ben dan ook ingeleid met 41+5. Na de bevalling bleek de navelstreng 3x om haar nekje te zitten, dus misschien was dat ook wel de reden dat ze niet ingedaald was?
    Toevallig was onze 2e tot een week geleden ook nog niet ingedaald en de VK zei dat er bijna altijd wel een reden is waarom kindjes niet indalen.
     
  3. jac

    jac Fanatiek lid

    12 nov 2010
    1.027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    Mijn derde was ook niet ingedaald. Met 41 weken en 5 dagen braken spontaan mijn vliezen. Ben gelijk gaan liggen op bed, en vk is komen kijken. Kleine was nog steeds niet ingedaald. Hierdoor moest ik naar het ziekenhuis. (ivm met kleine kans uitzakking van de navelstreng) Wat jammer was, want wou heel graag thuis bevallen. De bevalling zelf is gewoon goed gegaan. Kreeg gewoon weeën, en door de druk van de weeën is de kleine gaan zakken. Na ca 2uurtjes had ik de kleine in mijn handen (geteld vanaf de eerste voelbare wee) Dus wel een ziekenhuisbevalling, maar voor de rest geen problemen gehad. Zowiezo is het vaker dat de kleintjes niet indalen. Zeker bij nummer 2, 3, 4, of 5 in mijn geval.
     
  4. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Ik maak me dus ook een beetje ongerust waarom de baby niet indaald. Ik vroeg of mn bekken niet te smal is...maar volgens mijn vk komt het maar erg weinig voor dat vrouwen tegenwoordig een te smal bekken hebben:l:(

    Ik las dat kindjes die niet ingedasld zijn vaak met een vacuumpompje gehaald worden:( Of moet ik eventueel rekening houden met een spoed ks?
     
  5. giraf

    giraf Niet meer actief

    Daar durf ik niks over te zeggen.... Maar als je bekken te smal waren geweest hadden ze dat niet al op een echo kunnen zien? Weet niet hoor, misschien zeg ik wel iets heel raars nu...
    Meiden waarvan de bekken te klein waren voor een baby, hebben ze dit nooit van te voren kunnen zien/merken?
     
  6. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.818
    113
    Hier ook 2 kindjes die niet ingedaald waren. Tja, bekken te smal of kindjes te groot (2 10-ponders).

    In elk geval is het hier na 1 inleiding en 1 keer spontaan begonnen allebei de keren op een ks uitgedraaid.
     
  7. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    en ze waren ook niet ingedaald????
    ik ben daar dus ook bang voor....gewicht werd op 8-9 pond geschat met de geboorte en aangezien ik overtijd loop zal de kleine er niet lichter op worden :$
     
  8. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Bij mij was Jayden 1 dag van te voren ingedaald, 8,5 ponder.. was geschat op 5 pond dus ga niet zo strikt uit van de schattingen, ze kunnen er FLINK naast zitten...

    Mij werd geadviseerd dat als mn vliezen braken om te gaan liggen.. nu braken ze in bed hahaha dus ik lag al.
     
  9. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Bij de 2e liep ik 10 dagen overtijd en meneertje was ook nog niet ingedaald. De bevalling ging echt super, heel snel en hij daalde tijdens de bevalling wel goed in. Ook lekker thuis kunnen bevallen. Hier dus geen hinder gehad van het nog niet ingedaald zijn.
     
  10. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Mijn eerste was pas goed ingedaald met 39 weken, bij 40+6 spontaan bevallen. Is uiteindelijk wel met vacuum gebeurt, achteraf bleek inderdaad dat ze de navelstreng 1 slag om de nek had. (3700 gram) Vacuum was omdat ik al zeker anderhalf uur zonder resultaat had geperst.

    Nu bij de tweede is dochterlief pas tijdens de inleiding, na het breken van mn vliezen ingedaald..... 20-30 minuten later had ik haar ook al in mn armen. (4120 gram)
     
  11. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.818
    113
    Nee, ze waren nooit ingedaald.. Maar probeer je vantevoren niet te druk te gaan maken, er zijn ook genoeg vrouwen bij wie de baby pas indaalt tijdens de bevalling hoor!
     
  12. Karinnetje82

    Karinnetje82 Bekend lid

    9 jan 2008
    537
    0
    0
    #12 Karinnetje82, 28 aug 2011
    Laatst bewerkt: 28 aug 2011
    Mijn 2de mannetje was niet ingedaald, dit is ook een reden geweest van de verloskundige om pas bijna op het einde met 8cm mijn vliezen te breken en toen daalde hij gelijk en HEEL snel in. 15 minuten daarna mocht ik persen en was hij er in 10 minuten.

    Bevalling was trouwens spontaan begonnen 's avonds om 23:00 en hij is 's nachts om 02:28 thuis geboren met 41,2 weken.
     
  13. paars

    paars Fanatiek lid

    27 nov 2008
    1.117
    18
    38
    hier ook beide keren niet ingedaald en beide keren een keizersnede gehad. oudste was 8 pond jongste 9 pond.
    Bij mij paste het gewoon echt niet en bleef de ontsluiting beide keren bij 4 a 5 cm hangen nadat ze de vliezen hebben gebroken. ze hebben me niet kunnen vertellen of het nou echt aan mijn bekken ligt of niet. voor het zelfde geld had een kleinere baby misschien wel gepast!
     
  14. FemR

    FemR Fanatiek lid

    2 dec 2009
    1.156
    0
    0
    Bij alleen de 1ste ingedaald, daarna 2 niet, pas na het breken van de vliezen, door vk, direct wel. Dus geen zorgen!!
     
  15. brusje

    brusje Fanatiek lid

    26 dec 2008
    2.625
    241
    63
    1ste ingedaald en 4165, en de tweede en derde niet ingedaald, maar ze vallen in je bekken als de vliezen breken en navelstreng zit niet om de nek oid
     
  16. mupet

    mupet Fanatiek lid

    12 jan 2011
    2.182
    0
    0
    NULL
    NULL
    hier de eerste niet ingedaald en vliezen gebroken bij 41+1

    kleintje daalde nog steeds niet genoeg in, dus moest de hele bevalling op bed blijven liggen.. mocht niet eens naar de wc lopen.

    bevalling duurde ook lang want weeen kwamen niet op gang, toen dus weeopwekkers, niet fijn als je moet liggen en jezelf dus geen fijne houding kan geven, maar goed, weeen zijn zowiso pijnlijk.

    maar toen ik eenmaal ontsluiting begon te krijgen ging het snel en heb een half uurtje geperst, schijnt netjes te zijn voor de eerste:)

    2e ook niet ingedaald en precies bij 40 weken bevallen, ook vliezen gebroken, maar die daalde gelukkig wel wat in na het breken vd vliezen dus mocht nog eventjes douchen maar ook het merendeel op bed moeten blijven.
     
  17. Hier ook een mannetje die niet in wilde dalen.
    Mijn bekken is wel erg smal, waarschijnlijk iets te smal voor het formaat van mijn zoontje. Hij was iets groter dan gemiddeld, viel nog best mee, maar voor mij gewoon te groot.

    Ben met 41,3 bevallen na inleiding. Toen ik volledige ontsluiting had heb ik hem er wel doorheen weten te persen dus dat is wel goed gekomen. Heb er wel hulp bij gekregen omdat hij dus flink klem zat (eerst met hoofdje, toen met schouder en armpje).

    Dus wat betreft het formaat van je bekken.. meestal is een bekken van een vrouw niet te smal, daarom kijken ze daar niet naar. Maar als je zelf erg smal bent, misschien ff met vk of gyn je angst overleggen.

    2e zal eerder moeten komen en moet minder zwaar zijn.
     
  18. mamavanKeano87

    mamavanKeano87 Fanatiek lid

    13 feb 2009
    1.491
    1
    0
    Schoonheidsspecialiste
    en hoe is het gegaan pandora? paste het?
     

Deel Deze Pagina