Hallo, Ik heb vrijdag positief getest en telkens wat bloed verloren. Zondag (4+1) en maandag zware krampen en stolsels erbij. Dus het is klaar, voel mij ook niet zwanger en emotioneel gaat het ook weer goed nu. Ik wil weer verder en vooruit kijken maar.... Hoelang duurt het voordat zwangerschapstest negatief is? Ik blijf positief testen (zwangerschapstest loopt niet op of af)
Dat is per persoon heel verschillend, bij mijn miskraam van 6 weken had ik binnen een week een witte zwangerschapstest. Heel veel sterkte, hopelijk ben je snel blijvend zwanger!
Dat is inderdaad heel erg verschillend, ook hoeveel je hcg hebt aangemaakt. Na mijn curettage testte ik nog knalpositief en met bloedprikken was deze 3350 terwijl die 10 had moeten zijn.4a5 dagen na de curettage testte ik pas negatief. Weet je ook zeker dat alles er nu uit is, of heb je een echo gehad
Nee geen echo gehad. Denk ook dat er op dit termijn weinig zichtbaar zal zijn. Ik hou maar rekening met een week dan . Huisarts wordt wel ingelicht nog. Had zo gehoopt dat omdat het zo pril is, vlot klaar zou zijn maar nee dus. Hardnekkige hormonen
Nou... De testen lopen wel op. Moet ik nu de huisarts bellen voor echo bij gynaecoloog of een verloskundige???
@RoGiJuLi jij ervaring met eerst aflopende testen en daarna weer oplopende testen? anders even je foto’s hier ook plaatsen @Happygolucky
Achteraf liep 1 test niet af, niet de eerste plas gebruikt ... Even screenshot gemaakt van mijn attachement, kopiëren link lukte niet. Onderste testen zijn van vandaag. 2 testen gebruikt vanaf begin zwangerschap omdat ik 1 test niet geloofde
Wat gek zeg! Dus je testen zijn zoals ik het nu zie, best knal! Heb je al een afspraak gemaakt bij de vk of gyn?
Assistente huisarts gaat met de huisarts overleggen en dan kan ik vanmiddag bellen. Weet zelf ook even niet wat ik moet denken nu of wat te doen. Zou dan nu 5+2 zijn.
Het kan m.i. 2 kanten op. 1) het was een tweeling, 1 is weg en de ander groeit nog door waardoor het hcg weer toeneemt 2) er zit restweefsel waardoor het hcg weer is aangewoekerd. Ik zou 2 dingen doen: 1) hcg laten prikken bij de ha of gun en dit over 2-3 dagen herhalen. 2) een echo inplannen voor over een week om te kijken wat er van binnen aan de hand is. Nu zullen ze nog niet zoveel zien ben ik bang.
Of 3.0 de bloeding was een pseudomenstruatie. Was ook veel minder bloedverlies dan met mijn gewone menstruatie. Wel meer dan de helft minder. Mini tampon zat na paar uur niet eens vol, terwijl normaal om de 3 uur zo'n super geval doorlek. Mijn moeder en schoonmoeder hebben dit ook bij 75 procent van hun gezonde zwangerschappen gehad. Maar ik hou ook rekening met slechte uitslag. Mijn grootste angst is bbz.... Ik hoop en verwacht niets. Hoop vooral snel duidelijkheid nu.... Verwarrend zo.
Test is dus nooit afgelopen, ik heb geen gebruik gemaakt van ochtendurine dus was niet handig. Was zo overtuigd dat na de krampen het klaar was namelijk... Al liep de Kruidvat test wel op na de krampen, heb vrijdag met Kruidvat licht positief getest (13 dpo), zondag en maandag krampen met wat bloedverlies en woensdag 18 dpo was de test opgelopen (wel getest met ochtendurine en verscheen ook gelijk) . Nu maandag 22 dpo een knaller erop.
Ik ook, huisarts zei ook dat dit nog alle kanten op kan gaan dus factor tijd enige dat belangrijk is... Stomme onzekere dagen zo. Was net gewoon relaxed dat ik dacht alles achter de rug te hebben
Ja dat lijkt me heel raar en onzeker ja. Dan mag er toch wel een goede afloop zijn straks Sterkte met wachten..
Heb na mn vmk met 5 weken ook oplopende testen gehad maar niet zo'n mooie oploop met knaller. Bij mij zat er dus wat restweefsel wat er na 10 dagen uit kwam maar mn testen werden dan wel iets donkerder maar bleven wel weer hangen. Aangezien je geen enkele afloop heb gehad, geloof ik bijna niet dat dit restweefsel is. Of het een goede zwangerschap is, vind ik met rood bloedverlies enn stolsels ook wel snelle conclusie. Vanishing twin zou dan heel goed kunnen. Je zou nu al wel om een echo kunnen vragen voor begin volgende week. Misschien is er bij een zwangerschap dan nog geen kloppend hartje te zien maar er is wel te zien of er een vruchtje zit.
Verloskundige wacht met echo tot 8 weken, of ik moet eerder krampen en bloedverlies krijgen. Ze denkt dat het meest voor de hand liggende scenario is dat mijn lijf of late Innestelingsbloeding gaf of reactie op de verandering in hormonen (dat hcg net te laag was voor lijf om te herkennen als zwangerschap en toch begin met halve 'menstruatie'. Van 2 dagen) Maar gezien de oploop van de test en dat ik ook echt last van de hormonen heb, is beter om af te wachten tot ik 8 week ben. Anders zou een te vroege echo ook weer onzekerheid geven. Ik denk dat ik zelf mijn bloedverlies op dat moment als heftiger of erger heb ervaren dan daadwerkelijk was. Ze gaf aan dat deze mate van bloedverlies niet directe reden tot zorg was in combinatie met de test en hoe ik mij voel.