Hi allemaal, even een vraagje... Ik ben altijd onregelmatig ongesteld (gemiddeld tussen de 32 en 47 dagen) en sinds augustus bezig voor ons eerste kindje. Nu ben ik afgelopen maand begonnen met ovulatietesten, en heb ik uiteindelijk 15 dagen moeten testen voordat het raak was.. Ik had deze testen van de etos, maar die zijn niet goedkoop! Mijn vraag is dus, weet iemand waar je goedkope maar wel betrouwbare ovulatietesten kunt kopen/bestellen (liefst in wat grotere aantallen), en met welke testen hebben jullie goede ervaringen?? Ik hoor het graag!
Ik zou gaan voor Zwanger & Kids. Hier heb ik persoonlijk de duidelijkste uitslag mee (na bijna alle merken wel uitgeprobeerd te hebben).
Ik was heel tevreden met de testjes van de action maar ik weet dat daar de meningen over verdeeld zijn. Het kan inderdaad een duur grapje worden als je 15 dagen aan het testen bent tot je een knaller hebt
Ik zie ook op diverse pagina's dat je ovulatietesten en ovulatie dipsticks kan bestellen, wat is het verschil tussen deze 2 en wat zouden jullie aanbevelen? (zie dat die dipsticks over het algemeen goedkoper zijn, al vind ik het belangrijker dat ze gewoon goed werken natuurlijk!)
De dipsticks zijn het simpelst en goedkoopst (ze zijn prima, ik gebruik ook dipsticks), zie ook hier voor het verschil: www.zwangerenkids.nl/Gebruiksaanwijzing-zwangerschapstesten-en-ovulatietesten
het zijn in principe dezelfde testen. Het verschil is dat die andere testen een hoesje hebben en de dipsticks niet. Het stripje wat in de gewone testen zit is het losse stripje wat ze dipstick noemen. Er kan wel wat verschil in gevoeligheid zijn. Ik had gewoon de testen van de action. Kreeg er geen officiele positieve test mee, maar wel een hele donkere wat voor mij een positieve was aangezien ik dan elke keer precies zoveel dagen later ongesteld werd.