koortsdromen peuter/kleuter?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Annemeis, 18 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Annemeis

    Annemeis Fanatiek lid

    11 sep 2011
    2.188
    823
    113
    Hoi meiden,

    Mijn dochter van ruim 3.5 jaar is erg verkouden en heeft nu voor de 2e nacht koorts. Overdag alleen erg snotterig en rond 17u komt de koorts weer. Hoeveel precies weet ik niet want ik mag haar absoluut niet temperaturen.
    De eerste nacht werd ze rond 1u zwetend wakker en wees ze naar het plafond: kijk daar, dat vind ik eng! Ik was eerst bang dat ze ijlde en erg hoge koorts had maar toen ze eenmaal wat gedronken had en meer wakker was begon ze weer grapjes te maken. Na veel protesteren een zetpil gegeven en weer gaan slapen.

    Vanavond al 2x erg naar wakker geworden. Ze is dan in de war en kan niet goed uit haar woorden komen. Ze voelt niet heel warm maar heeft wel wat koorts. Ze was bijvoorbeeld bang voor haar kussen! Als ze dan goed wakker is is ze niet bang meer en gaat ze weer slapen

    We hebben weleens vaker dat ze tussen waken en dromen zit en niet goed uit haar woorden kan komen maar nu is het erger dan anders.

    Herkent iemand dit? Wat kan het zijn?
     
  2. sm1990

    sm1990 Bekend lid

    28 nov 2012
    618
    9
    18
    Mijn zoontje heeft dit nu! Eerste keer day ik het meemaak en gister dan.
    Hij gilt echt heel hard met ogen open is doodsbang voor ons en wijst kijk kijk maar er is niets. Daarna begint hij te bibberen en slaapt verder
    Echt de exorcist is er niks bij.
    Ijlen is het ja
     
  3. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    9 jan 2013
    9.521
    3.739
    113
    Bericht verwijderd, zie nu dat dit bericht van bijna een maand geleden is, dus mijn reactie zal niet meer zoveel toevoegen. ;)
     

Deel Deze Pagina