Hoi allemaal, Eind juli vliegen wij voor 2 weekjes naar Italie. Ik vlieg met oma, mijn zoontje van 3 en mijn dochtertje van dan 3 maanden. Mijn vriend gaat met 2 personen met de auto. Nu mijn vraag: Hoe zouden jullie je kindje vervoeren? Volgens mij is een kinderwagen en maxi cosi niet toegestaan? Wie weet dit? Alvast bedankt!
Moet je ryan air even bellen , als dat niet mag misschien een paraplu buggy die helemaal plat kan of een buikdrager?
Babyartikelen* (autozitje/ zittingverhoger/ reisledikantje) Toeslag per item/per enkele vlucht (1 kinder-/wandelwagen wordt gratis vervoerd). Maximum gewicht van 20 kilo per item. Vanwege wettelijke vereisten kunnen kinderen die op het tijdstip van de reis tussen 8 dagen en 23 maanden oud zijn, niet in hun eigen stoel reizen. Zij moeten op schoot van een volwassene zitten. De toeslag voor het vervoer van baby's bedraagt £ 20/ 20 (of het equivalent in plaatselijke valuta) per baby/per enkele vlucht (maximaal één baby per volwassene). Babyzitjes of autostoeltjes zijn in de cabine van het vliegtuig niet toegestaan. U kunt voor baby's geen extra stoelen boeken. Baby's komen niet in aanmerking voor een bagagelimiet. Indien het kind twee jaar is geworden voordat de retourvlucht plaatsvindt, moeten het van toepassing zijnde tarief, de belastingen, kosten en vergoedingen voor dat deel van de reis worden voldaan.
Kinderwagen mag volgens mij wel hoor. Ik ben vorig jaar gevlogen met Ryanair en had toen een buggy bij me voor mijn zoontje van net geen 2 jaar. Hij had dus geen eigen stoel, maar buggy mocht wel mee. Anders doe je je baby in een draagdoek en neemt je man de buggy mee in de auto, dat kan ook nog.
Wij reizen zonder bagage. Ik neem haar mee in de draagzak en de wagen wordt in onze volgeladen auto gepropt