Wij gaan in november een midweek naar center parcs. Ons meisje is dan 6maanden en we nemen dus het campingbedje mee. Ik heb namelijk gehoord dat de campingbedjes bij center parcs njef altijd even frisjes zijn. Wij hebben voor ons campingbedje een extra matrasje erin, zo'n opvouwbaar matras. Alleen dat matrasje is dus wat zachter dan het matras wat in haar ledikantje ligt. Is dit erg? Kan dit geen kwaad? Hierdoor zit het hoeslakentje ook minder strak om het matrasje heen. Ze slaapt wel bij ons op de kamer dan dus we kunnen het wel iets in de gaten houden, maar als zij slaapt in de nacht dan slapen wij natuurlijk ook. Kan iemand mij helpen met deze vraag of dat dit wel veilig genoeg is?
Als je ruimte in de auto hebt kun je het matrasje van je ledikant meenemen, bij ons past dat perfect in het campingbedje
Het matrasje is ook niet zo heel dik toch? Paar cm-er maar. Als het veel dikker zou zijn, dan "zinken" ze er wel in weg, maar dat is me bij mijn zoontje niet echt opgevallen bij zo'n matrasje.. Hoeslaken zat bij ons wel klem, omdat het matrasje precies paste.
Hoi Ivystoeter, Dat het matrasje zachter is dan het matrasje in het gewone bedje is op zich niet erg. Het mag echter niet te zacht zijn. Dit kun je controleren door er met je vlakke hand op te drukken, en dan mag het matrasje niet te ver ingedrukt worden. Dat het hoeslakentje niet helemaal strak zit, heeft waarschijnlijk te maken met het feit dat het matrasje dunner is, dat is niet erg. Belangrijk is wel bij een dergelijk matrasje, dat het goed in het campingbed past en dat er geen ruimte is tussen de zijkanten van het bedje en het matras. Anders kan een kindje daartussen komen met het gezichtje. Groet, Angela VeiligheidNL
Ik zal het voor die tijd eens bekijken. Het is inderdaad dunner het matrasje dan het matrasje uit het ledikantje. Het is wel een matrasje speciaal voor een campingbedje.
Naar welk park ga je? Bij de Huttenheugte bijvoorbeeld staan echt keurige ledikantjes! Wij hadden ook zelf een campingbedje mee maar dit had niet gehoeven. Bij de Eemhof 3 jaar geleden nog wel hele ouderwetse gore bedjes. Anders bel je even? Scheelt een hoop gedoe!
wat wij vorig jaar deden was het matrasje uit het huisje van cp gebruiken en dan onze eigen aerosleep erover heen met eigen hoeslakentje. dan lag hij toch op een goed matras en toen fris op zn eigen aerosleep. maar ik weet natuurlijk niet of je de aerosleep gebruikt.
Je hebt bij de prenatal speciale hoeslakens voor die campingbedje matrasjes. Is een soort hoes die je er helemaal omheen doet.
Ik zag vandaag bij babydump ook speciale hoeslakens voor campingbedjes, ik denk dat die iets beter passen dan?