Daar ben ik weer met een vraag over de flesvoeding Lenthe is 9 weken en weegt nu ongeveer 6 kilo. Ze slaapt 23 uur tot meestal 6 uur, een week heeft ze tot 7 uur 's ochtends geslapen. Nu zit ik dus met het voedingsschema...... Als ze om 7 uur 's ochtends komt dan krijgt ze overdag 5 flessen van 180/6 met 1 schepje Nutriton die niet allemaal leeg gaan. Ze drinkt ongeveer per dag 875ml. Dit vind ik een heel mooi schema. Als ze om 6 uur al komt geef ik haar 6 flessen omdat ik anders niet uit kom qua tijd met de laatste fles, want dan is de laatste fles al om 22 uur en ben ik bang dat ze 's nachts eerder gaat komen. Alleen als ik 6 fles sen geef dat betekend dat ik het dan zo moet verdelen dat ze dan 2 flessen om de 3 uur krijgt. Is dit wel handig van mij? Of hebben jullie nog tips? Ze krijgt Neocate voeding ivm KMA en heeft Zantac voor reflux.
haar schema met 6 flessen is trouwens: 6, 9.30, 13, 16, 19, 23 uur 5 flessen: 7,11,15,19,23 uur wat zou ik beter kunnen doen als ze zich om 6 uur meld: dan 5 flessen om de 4 uur maar dan de laatste fles 4,5 uur ertussen zodat ze die om 22.30 uur krijgt of dan een klein flesje van bv 30ml en als nachtvoeding beschouwen en om 7 uur een normale fles geven als het begin van de dag.
Ik zou haar gewoon 5 flessen geven. Alleen door te proberen kom je er achter of ze dan idd eerder komt 's ochtends. Je kunt ook als ze rond 6 uur komt de andere flessen steeds een kwartiertje later geven. Dan kom je met de laatste voeding ook rond 23.00 uit.