Altijd leuk. Ik ken hem en zijn familie persoonlijk. Leuke mensen ook. Zijn dochter kan ook heel mooi zingen.
Ja hij ziet er heel vriendelijk (en goed) uit. Prachtig haar. Weet jij of hij eerst oefent van tevoren of tekent hij ter plekke wat in hem opkomt?
Ik weet dat hij thuis oefent met bepaalde figuren. Sommige figuren lijken qua techniek ook op elkaar. Desalniettemin vind ik het knap. Ik heb het eens geprobeerd maar ik kan het niet.. haha. Ieder zn gave.
Ik vind het zo bijzonder! En hoe kom je er op? Ik ken het alleen van hem. Nooit iemand anders dit zien doen.
Bij ons in de kerk doet hij regelmatig een voorstelling. Of bij de kids. Hij zit bij ons in de gemeente.
Vaak gekoppeld aan een evenement of als gast in een kerk ergens. Hij was bij The Passion toen ook als evenement.
We zijn eraan begonnen maar vonden het echt niet leuk om te zien. We wilden de zandtovenaar zien, niet elke keer die liedjes enz tussendoor. We zijn er snel mee gestopt. Jammer want ik had er meer van verwacht.