Waren jullie kindjes van slag? Dl is dus voor het eerst naar het kdv geweest en ik heb er niet zo'n fijn gevoel aan overgehouden, terwijl ik er vantevoren totaal niet tegenop zag. Ik kreeg meteen was mee, want ze had haar slaapzak en kleertjes gigantisch volgespuugd. Zoveel heeft ze thuis nog nooit gedaan. Ook liet ze 40 van haar fles staan terwijl ze hier thuis lekker haar flesjes leegdrinkt (ze neemt daar wel de tijd voor). Zou ze gewoon van slag zijn geweest? Ik vind het zielig. Het was ook erg druk op de groep en eigenlijk niet veel tijd voor een fijn ontvangst en vertrek.. Ben benieuwd hoe jullie dit ervaren hebben..
Hoe oud is ze? Het lijkt me sowieso logisch dat ze even moet wennen aan een nieuwe omgeving, met meer mensen dan thuis. Dat hoeft niet meteen problematisch te zijn. Wel jammer, natuurlijk
Er zijn allemaal vreemde mensen en andere geluiden, dat zal vast afleiden. En voor de leidsters is je kindje ook nieuw; sommige dingen die jullie thuis vanzelfsprekend doen, moeten zij horen of zelf ervaren... misschien kun je nog wat tips geven over het geven van de fles? Wat betreft aankomst en vertrek zou ik even kijken hoe het de volgende keer gast en dan evt aangeven dat je graag wat meer overdracht zou willen. Ik kreeg bij de wendag te horen dat (bv-)baby zo moeilijk uit de fles dronk, maar wij waren vergeten te vertellen dat hij met de fles altijd rechtop gevoed wordt ipv liggend... ook kregen we de eerste dagen heel veel was mee van ons spugertje (doet hij thuis ook wel) en nu veel minder, omdat ze beter aanvoelen hoe ze het spugen kunnen voorkomen.
Ze is 4 maanden.. Ik ga even het een en ander in haar schriftje schrijven iig! Rotgevoel is nog niet weg.. hopelijk went het snel voor ons beiden!
Ik werd de eerste weken veel gebeld dat mijn zoontje heel de dag niks wilde eten of drinken. Hij huilde veel. Was gewoon heel erg ontregeld en hij miste mama. Nu na 4 weken begint er langzaam verbetering te komen. Hopelijk blijft dat zo.
Oh jee dat lijkt me ook vervelend zeg! Gelukkig wordt het al wat beter en inderdaad hopelijk blijft dat zo!
Mijn zoontje drinkt daar ook al vanaf het begin (4mnd) zijn flesjes slecht. Thuis neem je er rustig de tijd voor en is ze waarschijnlijk minder afgeleid. Mijn zoontje hoeft nu daar nog maar een fles maar drinkt hij nog steeds slecht. Gelukkig wordt die fles minder belangrijk als ze gaan eten. En slapen doet hij daar ook slecht. Verder herft hij het wel naar zijn zin dus ik denk dat ik er meer last van heb dan hij
Das jammer ja.. Hoe gaat het nu? Hier hebben ze met het wennen rekening gehouden dat het rustig was op de crèche die dag.. Ging elke keer heel goed eigenlijk en nu gaat ze heel graag!