Hallo meiden! Geen idee of mijn topic hier goed staat, maar ik vraag om ervaringen dus lijkt mij het handigst bij baby en dreumes Wij gaan de geboortekaartjes bestellen bij geboortedorp.com, heeft iemand van jullie daar ervaringen mee? Wat ik heel prettig vind is dat zij zorgdragen voor de verzending op bijpassende enveloppen en dat het kaartje natuurlijk helemaal geweldig is! Liefs Manuela
Wij hebben daar onze kaartjes met Lot gedaan, echt helemaal super! fijne service, mooi eindresultaat!
Dus erg tevreden? Dat is mooi. Heb je toevallig een foto/link naar het kaartje dat jullie hebben besteld? Ik ben erg benieuwd!
Wij hebben ook onze kaartjes besteld bij hen. Super snelle levering en alles keurig op de kaartjes. Als er nog een kleine komt dan zullen we zeker weer bij hun de kaartjes bestellen.
Wij hebben onze trouwkaart laten ontwerpen door Angelique Lemmens (van geboortedorp). Heel mooi resultaat en goede service. Enige nadeel was het prijskaartje!
Ons kaartje kwam ook van geboortedorp. Goede service en het kaartje kon aangepast worden aan onze wensen, was geen probleem. De kaartjes zijn ook erg origineel en kleurrijk vind ik (wij hadden een boekje) en we kregen hele leuke reacties op het kaartje. Een aanrader dus!
Nou het is iets later geworden maar we hebben vandaag het proefdrukje gekregen en mijn hemel wat is het mooi!! Ik ben helemaal verliefd en op een paar miniscule aanpassingen na wordt hij zo definitief besteld. Echt een fantastisch kaartje!