Wipstoel

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Loon28, 10 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Loon28

    Loon28 Actief lid

    31 jan 2012
    138
    0
    16
    Hallo,

    Ik zou graag tips willen of ervaringen wat jullie hebben met jullie wipstoel voor jullie kleintje!

    Wij moeten er nog 1 kopen maar weet nog niet zo goed welke.
     
  2. Bubbels1985

    Bubbels1985 Actief lid

    13 sep 2012
    207
    1
    18
    Ik had een 'regulier' wipstoeltje gekregen maar heb hem bijna niet gebruikt, mijn meisje zakte er in weg en vond het zelf een onding met verstellen, tevens bewegen de stoeltjes bijna niet. Ik heb zelf een BabyBjorn wipstoel gekocht. De kindjes laten het stoeltje op en neer gaan door hun eigen beweging. Mijn dame is nu ruim vier maanden en vind het heerlijk, ligt hard met haar benen te schoppen. Tevens is het een zacht materiaal, goed te wassen en doordat het gevormd is naar het lijfje zit ze er goed ondersteund in.
    Hopelijk heb je hier iets aan en vind je wat goed bij jullie past!
     
  3. Stephanie20

    Stephanie20 Fanatiek lid

    6 mei 2007
    1.502
    47
    48
    student
    België
    Ik zweer ij mijn babybjorn. Handig in gebruik,als je hem moet wassen ben je niet een eeuwigheid bezig met alles los te prutsen. En bovenal hij wipt echt. Hihi het lijkt wel op reclame. Hij is ook zeer gemakkelijk op te bergen.
     
  4. KiRaSeSe

    KiRaSeSe Fanatiek lid

    10 sep 2012
    3.187
    0
    0
    Noord Holland
    Heb een Babybjorn! Ben reuze benieuwd hoe die bevalt!
     
  5. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Ik werd destijds gek van alle modellen en prijzen. Heb een eenvoudige Kees wipstoel, in drie standen te verstellen (liggen, loungen en zitten) en met een wip- en vaste stand. Hij kan helemaal plat (handig met vervoeren) en er zit een boog bij waar je speeltjes aan kan hangen. Dat vind ik allemaal handige dingen, deze wipstoel was 35 euro.
    Ik lees wel vaker de reactie dat kindjes in de Babybjorn zelf kunnen wippen, maar dat kan ook in een andere wipstoel. Mijn zoontje wipte wat af ;)

    Mijn advies: Laat je dus niets aanpraten en blijf nuchter vergelijken. Uiteindelijk is het ook niet de bedoeling dat ze er heel veel inzitten dus ik zou er zelf niet teveel geld aan uitgeven. Het functioneert al snel prima!
     
  6. AnkeM

    AnkeM Fanatiek lid

    21 mei 2011
    2.278
    1
    0
    Wij hadden een Topmark, wat een waardeloos ding was dat. Onze dochter zakte steeds scheef tot ze een week of 6 was, en met een maand of 8 klapte de rugleuning naar beneden, niet sterk genoeg (en we hebben een dochter van gemiddeld gewicht). Die is dus met het vuilnis meegegaan, geen aanrader.
     
  7. Ceyden

    Ceyden Lid

    11 jun 2012
    40
    0
    0
    Hallo dames,

    Ik zoek ook een niet al te dure wipstoel... En vroeg me ook af of de baby ook in de wipstoel kan slapen, een middagdutje ofzo.
    Ik heb namelijk geen box beneden en Zou het wel prettig vinden als ze in de buurt is.
    Graag jullie advies en/of ervaring
     
  8. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Hier een Topmark, eentje zonder speelboog oid, prima ding voor dat geld. Ze heeft er vaak in gezeten. Alleen zou ik voor een tweede kindje denk ik een stoeltje zoeken die langer mee gaat, na 6 maanden was mijn dochter echt uit de wipstoel van Topmark gegroeid.
     
  9. Baloo

    Baloo Actief lid

    23 okt 2012
    430
    672
    93
    Vrouw
    Raden ze veel wipstoeltjes niet af de eerste 4 maanden?
     
  10. Emmarijn

    Emmarijn Fanatiek lid

    21 jun 2011
    2.548
    2
    0

    Niet doen hoor! Zo jong nog. Niet goed voor de rug.
    Veel beter kun je je baby in de wandelwagenbak laten slapen als je haar graag in de buurt wil hebben.
     
  11. Emmarijn

    Emmarijn Fanatiek lid

    21 jun 2011
    2.548
    2
    0
    Wij hebben ook een Babybjorn, maar 2 kindjes die niet zelf wippen ;) Of ze snappen het niet, of vinden het niet leuk ofzo? Verder vinden ze het wel heel fijn om erin te zitten. Wij hebben hem vooral gebruikt tussen 5 en 6 maanden met hapjes geven. Binnenkort eens kijken of onze baby (nu 8,5 maand) de wipfunctie al snapt ;)
     
  12. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Mijn zoontje ging pas in de wipstoel toen hij ruim 6 weken was, daarvoor lag hij gewoon op een kussen. Eerder zou ik echt niet doen, en steeds maar heel even.
     
  13. Ceyden

    Ceyden Lid

    11 jun 2012
    40
    0
    0
    Bedankt voor de reacties. Beter in een reiswieg dus, of gewoon op de bank, tussen mn voedingskussen.
    Off topic, maar thanks
     
  14. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    15 nov 2009
    4.613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Ik heb een heel simper ding gekocht voor onze eerste, adventure? Kostte iets van 30euro. Zit een speelboogje op en kan verschillende standen gezet worden.
    Functioneerde voor onze zoon prima,als die zn moeder maar zag ;) En ik gaf hem er zn hapjes in tot hij in de kinderstoel kon zitten. Hij lag vaker in de box dan hij in het stoeltje zat/lag.

    Nu bij dochterlief precies hetzelfde. Zet m op ligstand en ze vindt het wel best in dat ding.
     
  15. Bri

    Bri Niet meer actief

    Wij hadden een babybjorn, en dat is ons uitstekend bevallen.
    Lekker degelijk, en de bekleding kun je heel makkelijk eraf halen en wassen (wel handig, want als zoonlief in die houding moest poepen, zat gegarandeerd zijn hele rug onder, en de bekleding dus ook :D).

    We lieten ze er niet vaak in slapen, in elk geval niet toen ze nog heel klein waren. Voor een regulier middagdutje zou ik iets anders verzinnen.
     

Deel Deze Pagina