Ik heb deze ook gehad, ik kwam niet weg wijs uit de besturing, het typen ed was allemaal lastiger vond ik persoonlijk. Ben dus later terug gegaan naar de iPhone. Maar inderdaad wat een geweldige foto’s ! Mis dat echt wel een beetje, zo ontzettend mooi Alleen was er toen niets iets op het nieuws dat Huawei niet meer op whatsapp of Facebook zou kunnen ofzo ?
Ik heb een iPhone en wil echt niks anders meer. Hier voor een Samsung en ik leek wel een idioot als ik aan het typen was. Had constant ruzie met het toetsenbord. Daar voor had ik ook een iPhone en daarmee had ik die ervaring niet. Was blij dat ik weer een iPhone kreeg. Zoveel fijner!
Ik heb twee keer de fout gemaakt om van iPhone naar Android te gaan. Allebei de keren (Samsung en lg telefoon) was ik binnen een paar maanden teleurgesteld. Naar mijn ervaring worden die telefoon zo veel sneller langzaam en slecht. Voor mij niets anders dan iPhone meer. Ik heb nu de xr.
Ik heb altijd een iPhone gehad en inmiddels een xioami (Android). De overstap was zeker even wennen. Apple is wat gemakkelijker in gebruik, maar dat kan ook komen door jaren ervaring. Maar dat gaat dan vooral over de instellingen. Nu ik eenmaal alles zo heb ingesteld zoals ik wil, vind ik dit prima. Grote voordeel vind ik van het gebruik van Android dat het meer compatibel is met mijn andere devices. Ik heb zowel voor werk als privé een Microsoft laptop, gebruik OneDrive als voor alle opslag, maak veel gebruik van office, etc. Met Apple werkt dat absoluut niet lekker samen, omdat Apple z'n eigen afgesloten omgeving heeft. Sinds ik ben overgeschakeld naar één systeem ben ik digitaal veel meer georganiseerd. Ik zou dus vooral ook kijken naar wat je verder nog gebruikt.
Wij hadden een Samsung tablet en een iPad, die eerste was idd na 2 jaar zo ontzettend traag dat we hem weggedaan hebben. De iPad is nu al 6 jaar oud, is niet meer de snelste/beste, maar zeker niet zo traag als dat de Samsung was.
iPhone fan! Sowieso Apple fan Ik heb een iPhone 12, de normale maat zeg maar in het prachtig blauw. Mijn innerlijke autist word echt heel blij van dat strakke uiterlijk Super mooie foto’s! Ik vond dat de X al mooie foto’s had, maar met deze kun je helemaal los gaan, zeker als je de Pro koopt. Ik heb ook een Watch erbij … Spotify…weet ik veel…stomme spelletjes….Netflix..dat ding staat een hele dag te draaien en als nog genoeg batterij in de avond.
Ik heb vroeger jarenlang iphones gehad, toen overgestapt naar android vooral omdat ik het belachelijk vond dat je zoveel moest betalen voor extra opslag (en je geheugen niet kan uitbreiden met SD kaartje) en omdat ik er helemaal klaar mee was dat alles moest via itunes. Het lukte mij ook niet om foto's van telefoon naar computer te backuppen; dat programma liep telkens vast en een andere optie was er gewoon niet. Enkele maanden geleden kon ik via mijn werk een nieuwe telefoon kiezen. Omdat de opslagruimte inmiddels wat ruimer is dan vroeger toch weer eens gekozen voor de iphone; de 12 pro. Ik was geloof ik 1300 euro kwijt. Bij overzetten van mijn foto's stond alles door elkaar. Geen enkele mogelijkheid om ze weer goed te krijgen, ook niet om de volgorde handmatig aan te passen. Vervolgens haperde hij heel vaak bij opstarten of wisselen tussen apps. Of sloot app opeens af. Als ik in whatsapp een bericht typte moest ik steeds enkele seconden wachten vooraleer wat ik getypt had ook op het scherm verscheen. Na enkele dagen was ik zo gefrustreerd dat ik hem heb teruggestuurd, ben weer voor de samsung gegaan. Ik heb de icoontjes aangepast zodat het er uitziet als een iphone (want ik vind apple wel mooi) Ik vind alleen dat de sfeer van de foto's die de iphone maakt mooier is dan bij samsung, en ik heb het idee dat mijn foto's bij samsung vaker onscherp zijn dan bij de iphone.