Ik heb hem bekeken een paar dagen terug, maar ik vind het wel prijzig in verhouding tot de Antilop. En de 'poot' is bij deze ook erg lomp en 'poets gevoelig' (als je de witte kist in ieder geval...) Ik ben er nog niet helemaal over uit of wij voor deze stoel gaan kiezen. Op zich ziet het zitje er wel comfortabel uit, alleen iets kleiner (heb ik het idee) dan de Antilop. Aangezien ze bij de Ikea naast elkaar stonden kon ik mooi vergelijken.
De prijs verschilt idd nogal he?!! Wij gaan de Antilop eerst uitproberen en wellicht later eens kijken voor een andere. Voor die 15 euro wil ik wel kijken hoe het bevalt. En als er toch een andere komt, kan de Antilop wel naar oma
Ik ben al zo vaak gestruikeld over de poten van de antilope. Vreselijke kinderstoel. Bij prenatal hebben ze nu een leuke en goede kinderstoel voor 39 euro. Hij is nu in de aanbieding.
Prenatal - Thuis - Kinderstoelen - Prenatal - Prenatal meegroeistoel hout mdf Deze bedoel je? Lijkt me wel fijn, zo'n meegroeistoel. Ook een mooi prijsje nu in de aanbieding!