Beste dames, Ben nu ruim 26 weken zwanger en voel de baby sinds een week of 5/6 elke dag. Nu heb ik hem vanaf woensdagmiddag/avond eigenlijk niet meer gevoeld. Woensdag heb ik een super drukke dag gehad dus dat zou kunnen. Maar ik ben dus donderdag en vrijdag thuis gebleven omdat ik een beetje ziek ben (verkouden, harde buiken en een blaasontsteking) dus dan zou je denken dat ik hem dan juist zou moeten voelen omdat ik juist rustig aan doe en echt oplet of ik hem voel. Ik heb hem dus al even niet gevoeld (dacht vanmorgen vroeg iets te voelen maar ik was zo slaperig dat ik het niet zeker weet en misschien was het ook dat ik hem graag wilde voelen). Ik vroeg me af wanneer het zorgelijk word en waar dit misschien aan zou kunnen liggen?
Ik zou de verloskundige even bellen! Als je je baby al even niet gevoeld hebt zou ik toch even aan de bel trekken. Zij kunnen dan even naar het hartje luisteren of met de echo kijken. Als ik jou was zou ik even bellen.
Ze zeggen dat je pas vanaf 28 weken de kleine dagelijks moet voelen.Maar als jij al zoveel weken de kleine goed voelt en nu niet meer,dan zou ik zeker ff bellen meid! Beter een keer te veel dan een keer te laat! Succes!
Ik had denk ik allang gebeld, als ik de kleine 2 dagen niet voel dan zou ik al aan de bel trekken.. succes!
Bedankt dames, Heb inderdaad maar even gebeld en mocht meteen komen. Gelukkig was alles goed zijn hartje doet het goed dus ik ben weer even gerust gesteld. Ze vond het wel vreemd en zei dat als ik maandag ochtend weer even moest bellen enllangs komen mocht ik dan nog niets hebben gevoeld. Hopen dat ik hem gewoon voel voor maandag!
Gelukkig zeg! Goed in de gaten houden. Als je de baby niet voelt maandag gelijk weer bellen! Valt toch weer een last van je schouders.