Dag dames, kun je dan al lekker zwemmen? gaat om begin mei. wil geen huilend kind omdat het dan te koud is om te zwemmen en hij wel de mooie zwembaden ziet..
Als je lekker wilt zwemmen zou ik eind van het seizoen gaan. Dus september/oktober. Dan is de watertemperatuur toch wel een 5 graden warmer.
inderdaad, een verwarmd zwembad... de zee is te fris voor de kinderen- hoewel golven altijd leuk zijn en een grote zandbak ook
Op Lanzarote inderdaad een appartement of een hotel zoeken met een verwarmd zwembad. De meeste hebben dat nl niet en dat water is dan zoooooooo koud!!! (Ook hoogzomer trouwens ) De zee is we wat frisser, maar ik zwom vroeger ook in december en januari gewoon in de zee. (Ik heb op Lanzarote gewoond).
Inderdaad een hotel/appartement zoeken met verwarmd zwembad. Wij zijn nu twee keer op Lanzarote geweest, hoog zomer, geen verwarmde zwembaden en zelfs dan is het water op sommige dagen (bv meer bewolking) echt te koud.