Ik denk erover een labret piercing te nemen,ik heb een navelpiercing gehad en heb nog een tongpiercing. Eigenlijk best impulsief ik zag vorige week iemand ermee en sindsdien zit het in mijn hoofd..typisch mij Ben wel een beetje een laatbloeier geloof ik want ben 31 Ervaringen ermee? En voor diegenen die hem niet meer hebben,valt het littekentje op?
Ik heb hem al 5 keer gehad ben piercer geweest hahaha hij valt niet op hoor maat na 5 keer dus wel hahahahaha Hij is iets gevoeliger dan de tong maar is zo gedaan hihiui
nou ik ben dus echt niet van deze tijd blijkbaar...moest eerst googlen op labret piercing maar begrijp nu wat je bedoelt. Niets voor mij!
Ik heb er goede en slechte ervaringen mee. - Het genas echt supersnel, dat was heerlijk. - Je hebt superveelkeuze kwa sieraadjes en alles. - De pijn bij het plaatsen was wel te doen. - Zelfs de piercer vond het mooi staan. - Lidteken zie je niks van als je niet lacht.. anders voor altijd een soort dikke meeeter. En als je geen volle krullip hebt dan zie je die dikke meeeter gewoon constant. - Het bleef achter mijn tanden haken als ik lachte, al nam ik een kortere, auww! - Je raakt wel snel uitgekeken op een piercing in je gezicht, athans dat had ik. - Vond hem niet echt origineel, iedereen had hem op een gegeven moment. - Je tanden raken ook echt wel beschadigt op een gegeven moment. Al met al heb ik hem een jaar ingehad, en daarna een eskimo laten plaatsen, net iets origineler.
Bij mijn zie je het litteken niet zo erg Tja ik haalde hem eruit en toen weer erin zo ging dat een paar keer Je niet vragen of ze het met de dunste naald wille. Doen
Ik heb er ook een gehad. Het litteken valt heel erg op hier. Ook ik bleef telkens hangen en op een geeven moment deed het gewoon zeer aan mijn tanden. Ook al had ik een kortere. Ik zou het niet weer doen.
Ik heb ook een labret en ik ben er erg tevreden over. Heb helaas de pech gehad dat de eerste keer verkeerd is gegaan... piercingshop kwam erg goed over maar blijkbaar bleek dit niet zo te zijn. M'n lip zwol heel erg op en het eruit halen deed vreselijk veel pijn. Toen bij een andere shop een nieuwe laten zetten en helemaal top! Geen last van beschadigde tanden of blijven haken achter tanden. Gewoon erg veel plezier van
Ik heb hem ook gehad, ik vond hem erg leuk maar zoals iemand anders al zei je iedereen had hem op het gegeven moment dus ik vond het niet leuk meer. Verder geneest het snel
Ik heb hem ook gehad. Vond het zetten wel even pijnlijk maar goed te doen. De eerste dagen was het wel gevoelig. Geen last gehad van mn tanden wel soms van me tandvlees. Ik heb nog steeds een gaatje vanaf de buitenkant (littekentje) maar valt niet echt op!
Ik heb een labret gehad, maar het plaatje aan de achterkant sneed soms in mijn tandvlees en dat vond ik erg irritant. Heb hem 3 jaar geleden uitgedaan en zie nu nog steeds een gaatje/litteken, maar omdat ik nu een eskimo piercing heb valt het niet op.
Wow leuk hoor. Ik vind labret piercing altijd heel erg mooi bij andere maar niet bij mezelf. Vind je jezelf te oud? Nee joh je leven begint pas Het zal je vast en zeker mooi staan
ik heb hem ook en heb nergens last van gehad ik heb hem nu bijna 10 jaar haha het hoort echt bij mij met het zetten deed het mij geen zeer maar het is maar net hoe je pijn grens is.. het geneest wel snel als je hem ook goed bij houd natuurlijk...
ik ken dat helemaal niet, maar in de lip zie ik? boven onder? Ik wil straks ook graag weer een piercing
Als je 'm dan toch daar in de buurt wilt laten zetten zou ik voor lip gaan in plaats van labret! Dan kun je afwisselen met een ringetje (als je dat tenminste mooi vindt) en je hebt er geen last van dat ie in je tandvlees snijdt! Ik heb mijn lippiercing bijna 5 jaar en wil 'm echt noooooit meer kwijt!
Ik heb er ook 1 gehad maar heb hem nu een jaar uit ongeveer.Begon last te krijgen van mn tanden helaas.
Bedankt allemaal! Nee ik vind ringetje niet mooi,..ik wil een klein balletje net onder mijn onderlip.