Hey Ik heb een vraagje we willen morgen naar de julianan torenmet onze dochter, ze is nu 14 maanden is er ook wat te doen voor haar. Bedankt alvast.
Er zijn daar attracties voor verschillende leeftijden. De meeste wel voor net iets ouder. Maar als ze beetje durfal is en je bent bereid om zelf overal met haar in te gaan kan je er daar best iets van maken. Veel plezier!
Wil je voor haar gaan of voor jezelf? Want het is een heel leuk park voor kinderen, maar als volwassene zijn er andere leukere atractieparken. Er zijn wel wat dingen die je samen kan doen, maar hou er rekening mee dat ze voor veel dingen ook nog te klein is. Ik zou zelf met een kindje van die leeftijd er niet heen gaan, maar bijv een dierentuin kiezen. Ander verhaal is het als je met meer mensen nog gaat. Dan is het wel gezellig om af en toe een atractie met haar te doen.
in julianatoren is het bij een hoop attractie's zo dat je niet mee mag, en daar lijkt ze me te klein vooor!
Wij zijn daar pas geleden geweest met onze dochter van 3.5. Voor haar was het heel erg leuk. ik denk dat 14 maanden nog wel te klein is.
Ik vond juist dat je bij bijna alle attracties voor de ukkies mee mag. Overal werd ech gevraagd, ga je mee? Heel fijn voor zoon 3 jaar die niet zoveel alleen durft
Hoe groot is je dochter?? Zou even kijken of ze dan al in veel dingen mag. En durft ze veel?? Wij zijn met die leeftijd naar Plopsaland geweest, maar ze durfde niet veel.. dus weinig attracties gehad, zonde van het geld!!
hej dames bedankt voor de antwoorden,we zijn uiteindelijk toch niet gegaan. en dat was maar goed ook want me zusje was wel gegaan met me neefje, en ze zei we konden maar in 3 attracties.