Ervaringen met een Peugeot 307 SW

Discussie in 'De lounge' gestart door evenstar, 1 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Silinde

    Silinde Fanatiek lid

    8 dec 2011
    1.385
    29
    48
    NULL
    Bij mijn mannen
    Ik weet dat mijn schatje 's morgens de binnenweg neemt en 's avonds de autostrade, dus echt niet alleen snelweg. En tja, gewoon zuinig rijden zeker. Niet optrekken als een zot en racen als een gek en zo.
     
  2. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    12 mei 2010
    1.335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)
    Wij hebben hem paar maandjes terug verkocht aan garage. En geruild voor nissan x-trail. Ik vond het een leuke auto maa ik hou van terreinwagens...:)

    Maar ik vond hem niet zuinig. De auto die ik nu heb is zuiniger in ieder geval. En lampen gingen vrij snel stuk.

    Hij kwam ook uit 2003, beetje groen Van kleur was die, en 5900 moesten we betalenmaar hebben 1000 betaald ivm inruilwaarde andere auto
     
  3. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Euh wie heeft gezegd dat ik ermee race??? Als ik wou racen had ik geen 1.4 gekocht!!! En zeker geen Peugeot. Wat ik achteraf denk, is die van jullie een diesel?
     
  4. Mowtom

    Mowtom Fanatiek lid

    22 aug 2006
    3.530
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster kdv
    Omg eindhoven
    Grappig wij zijn ook van een Corsa naar een 307 sw gegaan!;)
    Verder wil ik ook nog even aangeven dat idd bij ons de lampen ook snel kapot gaan. Maar ach dat waren wij gewend ook van de Corsa.
     
  5. Mowtom

    Mowtom Fanatiek lid

    22 aug 2006
    3.530
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster kdv
    Omg eindhoven
    Ik vond dit wel meevallen wij hebben altijd een dak koffer op het dak in de vakantie. Wel moet ik zeggen dat je erop moet letten dat je dak dragers dicht zijn. Ligt misschien eerder daaraan. Wij hebben er geen last van in ieder geval.
     
  6. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    :D

    Kapotte lampen hebben wij met de Corsa nog 'maar' een keer gehad. En dat zijn nu ook niet de kosten he? Wij zijn ons bij de aanschaf echt een buil gevallen aan domheid bij het kopen, verder zijn we op zich heel tevreden over de Corsa. We hadden niet goed naar de banden gekeken, en ook geen beurt bedongen bij de aanschaf. Dus zijn we in het eerste jaar 1000 euro kwijt geweest aan nieuwe banden en dingen die vervangen moesten bij de eerste beurt die we lieten doen. Wat hebben wij ons genaaid en DOM gevoeld toen. :):):):)

    We zijn er nog niet uit. We hebben de verkoper gisteren gemaild om te vragen hoe oud de accu is die er in zit, en wat de staat is van de remschijven. De distributieriem is vorig jaar nog vervangen, die zorg hebben we dus voor dit 'barrel' niet.
     
  7. nikkijane

    nikkijane Fanatiek lid

    27 jul 2007
    2.410
    0
    0
    friesland
    Mag ik dit topic ff vervuilen met mijn eigen 307sw vraag?! ;)

    Wij hebben sinds deze week een 307sw uit 2004.
    Nu zouden we graag de middelste stoel in de kofferbak plaatsen, en dan in het midden.. Kan dat?! Het lukt ons namelijk alleen om deze schuin achter en andere stoel te plaatsen, maar dan vind ik de beenruimte wel erg beperkt (ook voor een jochie van 3).

    Iemand die daar verstand van heeft?! ;)
     
  8. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Er kunnen maar 2 stoelen in de kofferbak en volgens mij is dat aan de zijkanten. Dan zal het midden dus niet lukken ben ik bang. Ook zit er in het midden geen extra gordel.
    De beenruimte is idd erg beperkt, maar is zie dat je ook nog 2 kleinere kindjes hebt, die zou je daar dan toch kunnen plaatsen?
     
  9. nikkijane

    nikkijane Fanatiek lid

    27 jul 2007
    2.410
    0
    0
    friesland
    Ze passen op zich prima met z'n 3en naast elkaar hoor... Met 3 kinderstoelen past dat gewoon, maar dacht dat ik gezien had dat er ook 1 in het midden kon... ;)
    Dank je voor het mee denken!
     
  10. Minniemouse1974

    Minniemouse1974 Fanatiek lid

    14 mei 2011
    3.570
    55
    48
    Ik heb sinds een half jaar een 307 sw

    Superfijne en ruime auto.
    Veel luxe zoals panoramadak, elec ramen, airco, parkeersensoren.
    Ideaal voor 6/7 personen.

    Ik wil wel graag als tip meegeven: kijk goed waar je hem koopt.
     

Deel Deze Pagina