Mijn zoon was 4,4 kg bij de geboorte . Van de drie bevallingen (dit was de middelste) was dit de normaalste en de fijnste. Gaat vast goed komen!
Zoals in je ticker te lezen is je kindje nog geen 200 gram zwaarder dan gemiddeld voor dit termijn. Het is dan ook echt afwachten wanneer je gaat bevallen. Mijn zoon werd ook op dit gewicht geschat en uiteindelijk was hij nog geen 8 pond. Bevallen met bijna 41 weken.
het is inderdaad afwachten , maar ze maken je zo bang door elke keer te zeggen wow het is een grote baby, zware baby ... bla bla bla ... bij risicozwangerschap staat ook geschreven grote baby. mja ik verwacht dus een hele brok verder ziet het er inderdaad ook niet naar uit dat ze vroeger zal gaan komen , zoals jullie hier ook al meldden. vorige week op de echo zat ze nog hoog en nog geen opening of niets . gisteren bij de huisarts nog steeds hetzelfde alles nog helemaal toe en nog steeds niet ingedaald. volgende week moet ik weer naar de gyn... hopelijk is er dan toch al IETS gebeurd. ik heb wel sinds enkele dagen HEEL veel harde buiken en krampen , gewoon last van men darmen vooral. maar dat zegt dus ook niet veel ... ik ben het helemaal beu eigenlijk ben bij kleine inspanning direct buiten adem en heb erg veel last van men onderrug... doordat ze zo hoog zit ben ik ook benauwd denk ik. ach ja nog even
Mijn baby loopt ook bijna twee weken voor op de groei ik krijg met dertig weken een extra echo , heb smalle bekken dus hoop dat ik een KS krijg dat hoor ik volgende week
Hier met 40+4 weken bevallen. Ze woog 3970g en was 54cm lang. De bevalling was geen pretje: geknipt, vacuümpomp, mee geduwd op m'n buik om uiteindelijk met spoedkeizersnede geboren te worden. Ze zat dan ook nog eens goed vast, waardoor ze bij de keizersnede heel hard hebben moeten staan trekken. De gynaecologe wist dat mijn bekken smal was en wist dat de baby groot was, toch heeft ze mij normaal willen laten bevallen en dat neem ik haar erg kwalijk! Gelukkig is ze gezond en wel, maar haar hoofdje was zo hard gezwollen de eerste dagen. Ik zie nu 2 maand later ook nog steeds waar de schaafwonden hebben gezeten. En ik, ik was geknipt onderaan en een keizersnede, niet prettig dus!