Hoi Ik mag voor mijn zus een vrijgezellenfeest organiseren. Nu heb ik een fotoshoot op het oog, maar daarnaast willen we nog iets doen. Nu heb ik heel erg veel moeite iets te vinden wat enigszins goedkoop is. Ik zoek iets van 20 tot max 25 euro, maar kan eigenlijk niks vinden. Iemand suggesties? Het liefst in Zuid-Holland, maar het mag evt ook verder weg zijn.
Ik heb laatst iets gelezen over een videoclip opnemen (even googled-en). Geen idee of je zus daar een type voor is, maar ik vond het een heel leuk idee!
Ik vind zelf een high tea met veel meiden erg gezellig. Dan kunnen jullie daar leuke kleine cadeautjes geven.
Fotoshoot is erg leuk, hadden die meiden voor mij ook geregeld! High tea Eten bij Bazar in Rotterdam Workshop scrappen (moet je de foto's eigenlijk al hebben) --> google op scrap4fun
- salsadansen - yoga les - kook workshop (chocola/cocktails/tapas) - boottour door de haven van Rotterdam - workshop paaldansen - iedereen een (toepasselijk) kadootje mee laten nemen en dan moet je zus raden van wie het is (en eventueel als ze het fout heeft een shotje laten drinken ) - ook leuk; veel foto's (laten) maken van de dag en daarna via hema of zo een fotoboekje aanbieden. veel plezier!
Met mijn vrijgezellenfeest zijn we oa een muziekstudio ingedoken en na afloop kregen we dan de cd mee naar huis. Was ook erg leuk om te doen.
voor de wat rustige types: taart decoreren, bonbons maken nogg wat andere ideetjes: Vrijgezellenfeest vrouwen
25 euro redt je nooit, ja misschien met een high tea! Voor een hele dag is dat denk ik niet te doen. Voor mijn vriendin hadden we de Kwibus gehuurd, zijn een cocktailwokshop gaan doen, toen uiteten en gaan stappen. De kosten waren 150 euro!!! Flink duur maar was kruipend naar huis door alle drank. Haha!!
Het gaat idd ook om een tweede activiteit, niet de hoofdactiviteit. Nou ja, we zoeken nog even verder en anders blijft het bij de shoot, het eten en daarna een borrel. En wellicht een high tea thuis ervoorafgaand.
zo'n tupperware party maar dan met spannende speeltjes. Is vaak gratis of een kleine vergoeding maar een hoop lol! Vooral met een beetje drank op. En daarna de stad in....
Nou dan was mijn vrijgezellenfeest toch echt een grote party werd verast op me werk, toen zijn we naar een vriendin gegaan die ziek was op dat moment en ze er toch bij wilde zijn daar hadden we een erotische party met lingerie, viborators en noem allemaal maar op echt heel leuk was dat, toen kwam er een stripper en daarna zijn we gaan eten bij de heksenkethel en daarna de stad in om als echte vrijgezel helemaal los te gaan vanaf 16:30 het moment van ophalen door me vriendinnen gingen we al aan de alchol, mocht ook verder niets anders drinken hahaha dus misschien heb je hier wat aan wat het heeft gekost dat weet ik niet..