:xik ben nu 19 weken en 3 dagen zwanger en ik heb maar 1 echo foto van ons kindje. En die echo foto was met 8 weken, daarop zie je dus zo goed als niks!!! Met 12 weken heb ik een echo in het ziekenhuis gehad maar daar hadden ze geen foto`s. En bij mijn verloskundige hebben ze wel een echo apparaat, maar moet ik dan zelf gaan vragen of ik alsjeblieft een foto van ons kindje mag??? xxx lola
Ik heb alleen een echo gehad met 10 weken, daar 2 kleine plaatjes van. Morgen de 20 weken echo en ik hoop dat we dan ook weer een foto meekrijgen, dat is dan meteen de laatste echo als het goed is.
ehm, toen ik 19 weken was had ik er ook maar eentje hoor, alleen van de termijnecho. lijkt me heel normaal... wel jammer dat je er weinig op ziet. ik heb er nu denk ik wel 20, maar heb ook veel medische echo's gehad.
4 foto's toen ik 7,4 week was (zelf de echo geregeld) 3 foto's van de termijnecho 4 foto's van de 20 weken echo Je zal met de 20 weken echo foto's mee krijgen en je kunt natuurlijk zelf een echo regelen via pretechobureau of toch je vk eens vragen
ik hebondertussen al een afspraak bij een pretechobureau gemaakt daar zie iknu echt naar uit. en ik heb vrijdag de 20 weken echo, maar ik weet niet of ik dan een foto krijg van ons kindje. ik vind het leuk om te lezen hoeveel echo foto`s jullie hebben, natuurlijk met een medische reden zijn erg belangrijk. bij ons eerste kindje hadden we echo foto`s van 12 weken, en daar zie je alles al wel op, maar deze van 8 weken, zie je echt niks...
2 van de termijnecho en 5 van de 20 weken echo.. 20 weken echo ook op dvd.. maar dat is zo in fragmenten.. helaas.. had vooraf gedacht dat t in 1 geheel erop zou komen.. Net t leukste stukje ( geslachtsbepaling) staat er dus niet op..
1 met 5 weken 2 met 7 weken 2 met 9 weken 1 met 12 weken 2 met 15 weken 1 met 17 weken 3 met 20 weken 2 met 23 daarna geen fotootjes meer gekregen, ( ik liep onder hele strenge controle bij de gyn ) daarna met 23 weken zelf pretecho laten maken.
In het fotoalbum van Tess zitten 48 echo foto's ingeplakt en dan hebben we er nog een stuk of 5 weggeven aan opa/oma etc.
1 met 6,3 weken.. vruchtzak en wit puntje zichtbaar.. (vroege medische echo) 2 met 7,3 weken, maar ook nog niet zoveel te zien (weer een vroege medische echo) 4 met 10,6 weken (termijnecho) 14 met 14 weken & 3 filmpjes! dit was een uitgebreide 2D termijnecho bij een pretechobureau.. was maar 35 euro ook. al met al een hoop mooie plaatjes.. ben ook echt blij dat ik met 14 weken nog even ben geweest, dat zijn allemaal echt mooie plaatjes geworden. Het is dat je al 19 weken bent, anders had ik het wel aangeraden om tussendoor nog een 2D echo te laten maken.
zo jullie allemaal zo weinig of ik heb der gewoon veel ik had met 7 weken een echo om te kijken of ik echt zwanger was en alles goed zat ivm met eerdere buitenbaarmoederlijke zwangerschap toen had ik hem afgelopen vrijdag in het ziekenhuis 9 weken en nu had ik hem vandaag bij de intake met de vk 9weken en 3 dage en heb ik 25 augustus pas weer een afspraak maar ik heb er toch al 3 gehad in 9 weken tijd is dit dan veel ik weet het eigenlijk niet groetjes linn
pfff even terug tellen.. echo 6 wk echo 8 wk echo 10 wk echo 12 wk 3 foto's echo 14 wk echo 16 wk pretecho 18wk 8 foto's en ga er nog wel een stel bijkrijgen moet de 20 weken echo nog en de controles bij de gyn elke 2 weken
Ik krijg elke 2 weken echo's en ook standaard foto's mee. Heb er nu ongeveer 60.. Mijn fotoboek zit al sinds 25 weken zwangerschap vol.
Wij kregen: 4 foto's met 7 weken 4 foto's + filmpje op 9 weken 6 foto's + filmpje op 12 weken 4 foto's + filmpje op 16 weken 5 foto's + filmpje op 22 weken 2 foto's + filmpje op 26 weken 3 foto's + filmpje op 30 weken 3 foto's + filmpje op 34 weken Wij hebben onze kleine man dus al heel dikwijls langs alle kanten kunnen bewonderen! Het is wel zo dat ik in België woon, dus ik dacht dat we hier zowizo al meer op controle gaan als in Nederland. En komt er ook nog eens bij dat ik voor deze zwangerschap een miskraam heb gehad, daarom dat ze in het begin extra controleren. Nu hebben we nog 2 afspraken gepland staan, en dan zou hij mogen komen!
Wij hebben al heel veel echo's gehad en nu op 28foto's waarvan 2keer 3D We doen mee aan een onderzoek in het VU en we krijgen nu nog 2echo's Dus we worden heel erg verwend!
Hier ook een hoop... week 6: 2 foto's week 7: 4 foto's week 9: 6 foto's week 11 : 6 foto's nekplooimeting (week 12) : 8 foto's
Het ziekenhuis waar ik ben geweest is heel scheutig met de foto's, kreeg gemiddeld tussen de 6-12 foto's elke keer mee, dus schat mijn aantal op minimaal zo'n 50 stuks nu, heb 8 echo's gehad Ik heb meerdere echo's gehad wegens voorgaande miskramen en syndroom van Asherman