Sins 8 juli is mijn spiraal eruit. Sins afgelopen zaterdag werd ik misselijk en opeens heel erg warm in vlagen me buik is zo opgeblazen lijkt wel 5 maanden zwanger terwijl ik dat niet ben ben er al voor naar de huisarts geweest en die zegt ontlasting zit vast in je darmen maar naar het toilet gaan gaat goed moet soms 3x per dag maar ik merk dat me buik steeds dikker word en hij valt ook erg op Herkent iemand deze klachten ?
Heeft de ha een test gedaan dan, dat hij met zekerheid kan zeggen dat het je darmen zijn? Ben je al een keer ongi geweest?
Heb al meerdere echos gehad daarbij is uitgesloten dat het aan me darmen ligt ik ben al een keer ongesteld geweest de eerste dag was op 19/08/2014 nu moet ik aankomende dinsdag weer ongesteld worden .. maar ik snap niet waar die klachten vandaan komen
ik ken me toch via de huisarts doorlaten verwijzen dus als ik een afspraak maak en dan zeg ik wil doorverwezen worden naar het ziekenhuis??
Ja klopt, alleen je huisarts kan je doorverwijzen. Vaak kan het telefonisch en fax de assistente je verwijskaartje naar de desbetreffende afdeling in het ziekenhuis, dan kan je het ziekenhuis bleken om een afspraak te maken
oke dan gaan ik morgen even bellen dankjewel voor t advies ja ik word er echt niet vrolijk van we zijn wel bezig voor het eerste kind maar dat me buik steeds dikker word en steken krijg onder me buik en hard is snap ik echt niet..
Heb je al een zwangerschapstest gedaan? Mijn darmen reageren ook heftig op een zwangerschap. Heb wel gewoon normale ontlasting, maar wel erg opgezette darmen en wat darmkrampen soms...
Ik probeer te wachten tot dinsdag met testen omdat ik dan ongesteld moet worden wou vandaag de huisarts bellen maar is op donderdag middag dicht dus morgen maar bellen .....of zou ik nu al kunnen testen heb test van de action in huis namelijk..
hoi Sabine, Ik herken wat je voelt! ik heb dit zelf ook enorm opgeblazen darmen terwijl mn ontlasting goed is. Naar mijn gevoel alsof mn buik vol met lucht zit en savonds zelfs pijnlijk. Had vanmorgen de ha gebeld en die zij dat ik t maar even aan moest kijken
Bij mij is het de hele dag pijnlijk en de onderkant is hard en pijnlijk als ik er op duw ben ook vaak misselijk van de pijn niet leuk meer gewoon..
Oh das wel vervelend zeg, bij mij is het vaak in de avond alleen pijnlijk de rest van de dag wel goed opgeblazen gevoel.
Op geblazen gevoel heb ik de hele tijd zo irritant maar ik zit nu te twijfelen om de huisarts e bellen of tot dinsdag af te wachten of ik ongesteld word of niet..
ik zou gewoon even bellen, misschien kan hij je telefonisch iets meer vertellen of wat te doen. al is het voor je eigen gemoedsrust
Pff ik ben sins zaterdag misselijk heb de huisarts gebelt en daar kan ik pas aankomende vrijdag heen pff word er niet vrolijk van ook hoofdpijn opgezetten buik kan bijna niks eten wel gevoel dat ik moet spugen maar het er niet uit komt word er zo niet goed van .... Heb je trouwens altijd innesstelings bloeding of hoeft dat niet perse heb niks gemerkt namelijk. Normaal drink ik wel eens een wijntje nu stinkt het en drink ik het niet meer . Pff Wie kan me helpen met tips wat ik er tegen kan doen vandaag alleen maar op bed gelegen geen energie helemaal niks
Ik moet dinsdag ongesteld worden dus ik probeer tot dan te wachten Word alleen zwaar hah heb veel testdrang maar bang dat ie negatief is.