Ervaringen Neocate

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door PukjePuk, 2 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. PukjePuk

    PukjePuk Fanatiek lid

    3 jul 2012
    1.483
    0
    36
    NULL
    NULL
    Vanwege een algemene (nog niet bekende) voedselallergie en overgevoelige darmpjes krijgt onze klein man van 8 weken sinds drie en halve dag Neocate. Zijn huidje ziet er weer mooi egaal uit en nog belangrijke geen of bijna geen buikkrampjes meer. Daarnaast slaapt hij weer heel rustig. Met name in de nacht merk ik dit. ;)

    Wij zijn in één dag (advies kinderarts en onder observatie in het ziekenhuis) overgestapt op deze voeding. Bij toeval ontdekt omdat wij in ziekenhuis terecht kwamen vanwege dreiging uitdroging.
    In het ziekenhuis ging weer goed drinken en de volgende dag weer iets minder (wel nog genoeg) en het is nog steeds niet wat het wezen moet. Mogelijk moet hij echt aan de smaak wennen, en heeft hij minder zin meer als de ergste honger is gestopt.
    Wie is nog meer overstapt naar deze voeding? En moesten jullie ukkies ook aan deze nieuwe smaak wennen?
     
  2. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Hier Neocate vanaf 8 weken ongeveer. Dochter was altijd erg hongerig, met neocate werd dat alleen maar erger. Maar gelukkig waren de darmproblemen er wel mee opgelost.
     

Deel Deze Pagina