Telefoonnummer gegeven aan gehackt account

Discussie in 'De lounge' gestart door Pisam, 23 dec 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pisam

    Pisam Niet meer actief

    Vandaag kreeg ik via Insta een berichtje waarin gevraagd werd om mijn telefoonnummer. Door een bekende waarvan het niet gek zou zijn dat ze mijn telefoonnummer zou vragen. Gegeven dus, waarna ik een bericht kreeg dat er een sms werd verstuurd met een code die ik dan dus weer moest doorsturen.

    Toen kreeg ik argwaan natuurlijk, via Facebook contact gezocht, account inderdaad gehackt. De sms met code heb ik niet gekregen (ook niet van plan om daar iets mee te doen), maar heb ik nu nog iets om me zorgen om te maken? Bange poeperd dat ik ben denk ik dat er nu van alles kan gebeuren. :oops:
     
  2. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Ik had precies hetzelfde een maand of 3 geleden.
    Heb ook nooit een SMS of iets gehad en dat account meteen geblokkeerd op Instagram, verder geen gekke belletjes gehad ook.
     
    Pisam vindt dit leuk.
  3. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.570
    3.507
    113
    Ik werd pas geleden op tijd gewaarschuwd door mijn schoonzusje. Ik werd op Insta toegevoegd door 'mijn zus'. Ik had haar geaccepteerd, maar nog geen berichtje gehad. Mijn schoonzus zei dat het, na acceptatie, een ander profiel was en dat ze dan om mijn telefoonnummer zouden vragen. Heb haar dus meteen geblokkeerd.
     
    Pisam vindt dit leuk.
  4. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    :eek: Ik heb van de week een messenger bericht van mn tante gekregen, die vroeg om
    Mn telefoonnummer en e-mailadres. Geen sms van haar nog gekregen, dus misschien gewoon toeval.
     
    Pisam vindt dit leuk.
  5. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    5 mrt 2013
    4.611
    2.405
    113
    Er zijn veel nep DHL sms’jes.
    Ik heb er 7 gehad. Met je pakket is in Nederland, maar je moet nog de invoerrechten betalen.
    En dan moet je op een linkje klikken, ziet er allemaal echt uit. Het gaat om €6,95, maar dan halen ze je hele bankrekening leeg. Als je betaald.
     
    Vitamientjuh, Vero0504 en Pisam vinden dit leuk.
  6. Pisam

    Pisam Niet meer actief

    Bedankt voor jullie reacties! Er is nog niks spannends gebeurd gelukkig, het zal vast mee vallen. Hoop ik. ;)
     
  7. Vitamientjuh

    Vitamientjuh Fanatiek lid

    3 dec 2011
    3.069
    1.124
    113
    Vrouw
    Dit sms'en en mailtjes krijg ik ook vaak. En niet te vergeten te bitcoins mailtjes, als ik dat zou geloven zou ik een miljonair zijn nu :roflmao:. Ik krijg dagelijks een mailtje dat ik x bedrag heb (en het gaat dan om supergrote bedragen). Hebben zij ff pech dat ik niet eens aan bitcoins oid doe. Enige dat ik heb is de bijna zo goed als lege bankrekening :roflmao:
     
  8. Vitamientjuh

    Vitamientjuh Fanatiek lid

    3 dec 2011
    3.069
    1.124
    113
    Vrouw
    Ik denk niet dat ze veel kunnen met alleen je telefoonnummer. Je telefoonnummer kan je sowieso vaak makkelijk vinden, vandaar ook dat call centers altijd zoveel nummers hebben. Je kunt wel het account blokkeren op instagram (evt melding van maken op insta).
     
    Zeebra vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina