Hallo... Ik heb even een vraagje.. Vanuit het cb moest in beginnen met pepti voeding. Ze zei nog even extra, niet de bonnen vergeten te bewaren he?! Ik moest het 4 weken gebruiken en dan provoceren. Dus 4 pakken al gebruikt. Daarna bleek dat we pepti echt nodig hadden, dus weer 2 pakken gekocht. Eindelijk een afspraak bij het cb en die schreef de verklaring voor de zorgverzekeraar uit. Ik wil die dus indienen, krijg ik te horen dat ik de 6 pakken x 25euro niet terug krijg omdat ik ze bij de etos heb gekocht ipv de apotheek???! Niemand die mij dit verteld heeft. IK heb de cb arts wel een brief laten schrijven dat de ingang meteen vanaf die 4 weken nodig was en dat zij niet eerder een verklaring mogen uitschrijven... Maar dan nog... ik weet eigenlijk 99% zeker dat ze er niet meer akkoord gaan bij de menzis... Iemand een tip??! Heb mijn laatste 2 pakken wel bij de apotheek gehaald. Ze nu weer bijna op,maar daarvoor moet ik dus met 2 kids, met de auto naar de enorm drukke apotheek.. En de oudste is niet bepaald een rustig mannetje die braaf op de stoel blijft zitten... GGGrrr tips??
Geen tips, hier ook altijd alles bij de apotheek gehaald (voor beide kindjes). Kun je niet op tijden gaan dat het wat rustiger is? (in de ochtend ergens bijv?)
Ik heb ook een tip gekregen, alle bonnen opsturen met de boodschap dat het bij de etos goedkoper is misschien dat ze die dan wel vergoeden.. En dan ook mag blijven kopen door de prijs... Dat was in eerste instantie ook mijn vraag..
Sorry geen tip maar ik zou met dit soort flauwe bureaucratie toch overwegen over te stappen naar een andere verzekering of er op zn minst mee dreigen. Mails met cc naar consumentenbond, kassa etc willen ook nog wel eens helpen trouwens (toch een tip )
Sorgente.nl even bellen of ze ook met jouw zorgverzekering werken. Heeeel makkelijk online bestellen en thuisbezorgd krijgen. Hier kreeg ik trouwens de 1e 4 weken Friso Allergy Care (45 eurp per pak) ook niet vergoed hoor. Ondanks dat het bij de apotheek gehaald was.
Veel verzekeraars doen er moeilijk over om de voeding voor de provocatie te vergoeden. Bij mijn zoontje heb ik het wel vergoed gekregen, maar is ook alweer 2 jaar geleden.
Belachelijk he! Bij de apotheek kosten ze 4,- meer per verpakking dan bij kruidvat of etos.. Hier ze ook niet vergoed gekregen. Later bij de apotheek gehaald, bleek dat de huisarts het verkeerd heeft gedaan met de machtiging en dat we eigenlijk de Pepti dus nog niet vergoed zouden krijgen (die wel al gekocht hadden) maar omdat ze het lullig vonden bij het Zilveren Kruis hebben ze daar een aantekening van gemaakt dus als ik ze indien zouden we ze toch vergoed moeten krijgen.. Hier inmiddels alweer over op andere voeding Pepti voldeed niet. Deze keer via dietiste en het werd meteen thuisbezorgd door Sorgente. Ideaal!