Ik heb deze stoel gekregen van een vriendin maar waarschijnlijk is het motortje defect want de schommel schommelt nog maar heel traag. Ik lees op internet dat het bij de Graco vaker voorkomt dat het motortje defect raakt maar ik lees nergens of deze ook los te verkrijgen is en waar.... Ik kan ook geen klantenservice van Graco zelf vinden online. Iemand die het weet?
Ik heb toevallig vd week een nieuwe motor gekocht voor mijn graco loving hug , maar je moet dit via de winkel doen ( in mijn geval baby en tiener store) anders lukt het echt niet , succes
Ik heb mijn Graco Sweetpeace vandaag toevallig voor de deur gezet. Hij staat in de weg hier en m'n dochtertje vindt dat ding doodeng. Hij mankeert helemaal niks. M'n vriendin heeft hem ook, maar zij heeft ook geen motorprobleem. Ik zou Graco bellen, het lijkt me dat zij een passende oplossing moeten bieden
Ik heb gisteren te horen gekregen dat er niks meer te leveren is van dit stoeltje binnen Nederland.. Ik kon wel proberen om met graco in Londen contact op te nemen maar dat vind ik teveel gedoe.. Bedankt in iedergeval voor het meedenken!