Ervaringen poliklinisch bevallen in Radboud

Discussie in 'De bevalling' gestart door Juels75, 2 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Juels75

    Juels75 Actief lid

    11 aug 2014
    294
    0
    0
    Van mij hoeft mijn man niet te blijven slapen. Hij is toch niet ziek of net bevallen...lol :D
    Nee, zonder gekheid. Mijn man moet ook thuis de boel regelen en bij de andere kinderen zijn. En daar komt bij dat ik dit keer hoop poliklinisch te bevallen en na een paar uur met man en baby naar huis te gaan.

    Bij mijn vorige zwangerschappen ben ik met medische indicatie in Rijnstate in Arnhem bevallen. Dit keer ivm andere vk mogelijk poliklinisch in het Radboud. Daarom ben ik zo benieuwd naar specifiek die ervaringen.
     
  2. Esje13

    Esje13 Fanatiek lid

    4 mrt 2013
    1.574
    0
    0
    NULL
    NULL
    hihi....ben nu wel benieuwd of we dezelfde hadden. Mijn zus is kraamverzorgster en ze zei dat ze op haar werk meer klachten hadden gehoord over deze madam hihi. De vk van ons dorp wenst haar niet meer bij de bevallingen erbij te hebben als ze naar het cwz moeten.
     
  3. kelly1609

    kelly1609 Fanatiek lid

    20 jul 2012
    1.206
    0
    0

    Ik zal je en pb sturen ;) Ik heb van de pufclub juf begrepen dat zij ook al vele mensen gehoord heeft die een klacht hebben ingediend.
     

Deel Deze Pagina