Hallo allemaal... Ik heb zover als alle spulletjes compleet, maar zit met een ding dubbel... Voor in het ledikantje wil ik graag een dekentje gebruiken en geen slaapzak.... Nu heb ik van iemand een dekentje van 130x90 cm gekregen (een dubbele die je d.m.v. klitteband aan elkaar kunt maken)... Is deze maat te groot/ te klein of juist goed? En moet ik om het dekentje nog een "dekbedhoes" doen? Heb ook nog 2 fleecedekentjes van 75x90 cm, kan ik deze ook gebruiken?
Ik mag van de kraamzorg geen fleecedekens gebruiken, alleen van katoen. Heb geen dekbedhoes gekocht, maar lakentjes. En onze ledikantdeken is 100x 150 cm.
overtrekjes voor een ledikant hebben een maat van 100x135 dus je deken (duodeken met klittenband) moet dan ook die maat zijn.