Hoi! De titel zegt het al; ik vraag me af hoeveel uurtjes een kindje van 10 maanden gemiddeld slaapt overdag? Mijn dochtertje (10 mnd...) slaapt overdag 2,5 uur in 2 slaapjes. 's Nachts slaapt ze gelukkig heerlijk klokje rond! Alvast bedankt voor je reactie!
hier eentje van 8 mnd en die slaapt maar 1x overdag zo'n 2,5 uur en dan weer het klokje rond en iets meer van 19.30 tot 8.30
Mijn zoontje is bijna 11 maand en slaapt meestal klokje rond en op de dag 2 slaapjes van bijna 2 uur en soms langer maar ook wel eens een stuk korter.
Na 10 maanden ging mijn dochter nog maar 1 x per dag slapen. Dit was dan zo'n 3 a 4 uurtjes achter elkaar..
Mijn dochter is pas 9 maanden, maar enorm wakker (al een hele tijd). Ze slaapt 's nachts 9 tot 10 uur, met daarin nog een pauze van een half uurtje. Overdag slaapt ze 2 tot 3 uur. In totaal slaapt ze dus 11 tot max 13 uur per etmaal, maar meestal minder dan 12.
hier 8 maanden en ook 2x 2 uur en soms nog een derde slaapje als hij erg vroeg op was. Om 19 uur gaat ie voor de nacht slapen tot 6 uur of als ik een speen geef 9 uur.
Bedankt voor jullie reactie! Als een een beetje ga 'plussen en minnen' zit mijn meisje dus redelijk aan de ondergrens... Ze vindt het ook niet makkelijk vol te houden, maarja... ze gaat ook niet langer slapen! Zijn net over van 3 naar 2 slaapjes (die 3e lukte al een tijdje niet meer). Wellicht gaat ze wat langer slapen overdag als het 'nieuwe' wat van dit ritme af is. Zou zo lekker voor haar zijn! Nogmaals bedankt voor jullie reacties!
Hier dr ene dag tweeslaapjes van total twee uur. Vandaag eenslaapje vn drie uur ze gaat nsar bed rond achtuur tot hoop zeven in de ochtend
13.00-15.30 20.00-09.30 Ze ligt soms wat eerder soms wat later maar gemiddeld genomen zijn dit ongeveer de tijden.
10-11.30 13.30-15.15 17.00-17.30 19.30-7.30/8.30 alleen nog geen doorslapen helaas. Overdag wisselt het wel eens maar zo'n beetje 3-4 uur verdeeld over 2-3 slaapjes.
Bij Lisa (9 maanden) is het nu meestal als volgt: 6:30 wakker 10:00 slapen 11:00 wakker 14:30 slapen 15:30 wakker 18:30 slapen Ze slaapt dus 2 keer een uurtje. Soms slaapt ze een keer wat langer, dan slaapt ze maar 1 keer per dag. En soms doet ze maar 1 slaapje van 1 uur overdag. Ik vermoed dat ze als ze straks op 1 slaapje zit in de middag dat ze wel wat langer zal gaan slapen, was bij Eva ook zo.
Eva is ook 10 maanden. En die slaapt gemiddeld zo: 6.00 wakker 8.30 slapen 10.00 wakker 13.00 slapen 14.30 wakker 19.00 slapen (met nog één voeding rond 3.00 uur) Maar bij Eef verschilt het ook wel. Soms slaapt ze ineens 2,5 uur 's ochtends en een andere keer maar 45 min.
Wat een boel slaapkopjes! Of eigenlijk: wat een niet-slaper is mijn meissie, met haar gemiddeld zo'n 12 uur per etmaal...
Tja... er wordt goed geslapen! Ik moet zelf een beetje wennen dat ik nu wat minder tijd heb tijdens haar slaapjes Kleine meisjes worden groot!
Mijn kids slapen 'smorgens 1,5-2 uur. En 'smiddags ook nog 2 uur, vaak in 2 keer. En dan vanaf kwart over 5 gaan ze naar bed , maak ik ze om half 7 nog wakker voor een papfles en dan is het tot 08:00 uur de volgende ochtend. Meestal.
Wat een slaapkopjes! Hier een mannetje dat gemiddeld 2,25 uur slaapt 's middags, en 's avonds tussen 8 en 9 gaat slapen tot half 8 's ochtends. Mijn andere mannetje slaapt dan anderhalf uur, en pakt regelmatig dan nog een uur slaap tussen half 6 en half 7. Maar dan gaat hij wel pas tussen half 10 en half 11 slapen daarna. Ik ben al blij dat ze meestal in ieder geval een-anderhalf uur tegelijkertijd slapen . Nu dus
Mijn dochter slaapt 2 tot 3 keer per dag en de hoeveelheid wisselt sterk ook omdat ze op een kdv dag eerder uit bed is dan wanneer we gewoon thuis zijn. Maar in ieder geval gemiddeld wel zo`n 4/5 uren verdeelt over die 3 slaapjes. En s'avonds slaapt ze van 20.00-7.00 en wat langer als we vrij zijn.