Ja qua speen goed! Slapen is een stuk beter ook maar dat heeft meerdere oorzaken. (Andere voeding en ze slaapt nu op haar buik). Speen lijkt ze niet te missen.
Ik was ook al stiekem even aan het meelezen hier. Over een maand of 2 wil ik ook de speen wegnemen bij mijn zoontje. Hij is heel wisselend met de speen, de ene keer wil hij er wel mee slapen en de andere keer houdt hij zijn lippen stijf op elkaar
Ons zoontje geboren op 3 feb, had heel veel zuigbehoefte en hebben toen toch maar de speen gegeven. Eerst had hij hem alleen met in slaap vallen nodig en als hij sliep haalde ik de speen eruit. Maar nu als ik de speen eruit haal word hij meteen wakker en zet het op een krijsen, ook in de nacht kan ik wel 8x die speen terug in zijn mond doen anders slaapt hij niet verder. Ons oudste keek nooit om naar een speen dus ik weet niet wat ik nu meemaak.. waar ben ik aan begonnen hoe zorg ik ervoor dat hij in slaap valt zonder speen of door kan laten slapen zonder speen ?
Dit inderdaad.. Mijn zoontje is van de 9e en is wel wisselend met de speen. Maar wil het rond 4 maanden toch proberen. Dat wordt veel troosten en heeeeeul veel geduld hebben. Het schijnt dat ze na 48 u de speen “vergeten” zijn. Dus ben benieuwd.