hoi wij gaan in sept. een weekje naar frankrijk met de auto.en wil haar eigenlijk in een stoeltje laten zitten van groep 1,omdat me dat beter lijkt voor een lange reis (5 uur ongeveer met natuurlijk om de zoveel tijd stoppen),dan een maxi-cosi groep 0. maar nu heb je een aantal verschillende waar ikniet zo snel t verschil van zie. je hebt de tobi priori XP priori sps weten jullie t verschil te noemen tussen deze 3? t verschilt qua prijs ook aardig wat.
Ik zou even langs een winkel gaan en kijken waar jouw kindje het beste in zit, mijn kindje zat heel goed in een priori (niet die isofix, maar die gewone).
Ik zou juist voor de maxi-cosi gaan... is beter voor hun rug, ze kunnen er lekker in slapen en het is veiliger. Voor daarna maakt het niet zoveel uit vind ik... Tobi geeft iets meer steun en heeft handige gordeltjes maar de priori vind ik makkelijker in de auto te plaatsen
Wij gaan ook in september op vakantie en als het nog past (hoogstwaarschijnlijk wel) gaat Eva in de Maxi Cosi. Tegen de rijrichting in is veel veiliger namelijk. Voor daarna hebben wij de Priori, wij wilden niet 100 euro meer betalen voor iets meer luxe.
ik heb d emaxi cosi priori sps en hij is perfect. hij kan in verschillende standen en als ik zie dat alicia moe is gaat hij in de ligstand en is ze zo vertrokken. Alicia zit er goed in, de bandjes zijn goed te sluiten en makkelijk te verstellen (handig met dit omschakkelend weer van wel en geen jas aan) en door een simpele handeling zo van stand te verwisselen
Wij hebben de priori XP. Die "luxe" van de tobi was me het extra geld niet waard. Ik hoorde ook negatieve dingen over die voorgevormde gordels. Dat ze daardoor juist minder strak gezet kunnen worden. Maar een maxicosi is veiliger, omdat ze tegen de rijrichting ingaan. Kindjes moeten 9 maand en 9 kilo zijn voordat ze in de nr1 gaan. C was 10 maand en 11 kilo. Omdat hij niet heel goed kan zitten is zo'n MC beter.. Alleen nu ging het echt niet meer..
maar ze is vrij lang en ik ben bang dat ze dan juist niet lekker zit.... en die andere kun je toch ook laten liggen zag ik?
En dan nog, Eva is met 9 maanden waarschijnlijk wel 9 kilo, maar als ze dan nog past in de Maxi Cosi (hoofd mag er niet boven uit steken), laten we haar daar nog even in.
In de Maxi Cosi ligt ze altijd nog meer volgens mij dan in een groep 1 autostoel. Eva is ook vrij lang, maar zo lang het nog past, zou ik haar echt nog in de Maxi Cosi laten zitten.
als ze in slaap valt in de mc dan zit ze helemaal in elkaar dus ligt ze ook niet lekker.dan ligt ze dus met dr hoofd helemaal naar voren. ze weegt nu zo'n 7,5 kg denk ik. maar als ze met dr benen erover heen hangt dat kan ook niet lijk mij?ook niet zo veilig dan denk ik.... en met rechtop zitten....ze zit nu ook in de wandelwagen wat rechterop.... t lijkt me en stuk comfortabeler zo'n grotere als dat ze zo krap in die mc zit zo lang....kijk....we stoppen natuurlijk wel af en toe om ff de benen te strekken.maar dan nog is t n lange zit.... maar aanschaffen moet ik m toch wel,dus vandaar mn vraag wat t verschil is....
Kan je de Maxi Cosi niet wat schuiner zetten? Als Eva erin slaapt, hangt ze in ieder geval meestal niet met haar hoofd voorover. Benen die uitsteken is geen probleem, het gaat om de klap bij een aanrijding, de belasting voor het nekje is minder groot bij een stoeltje tegen de rijrichting in. Eva weegt trouwens ook 7,5 kilo en is 66 cm lang. Ze ligt ook nog in de kinderwagenbak.
Oh, dan gaat het niet nee. Wij hebben 'm met de gordel vastzitten en dan kan je 'm nog wat schuiner zetten, maar de onderkant staat dan nog wel goed.
Beentjes die uitsteken is geen probleem, zolang het hoofdje maar niet uitsteekt. Maar je kunt het natuurlijk even aankijken hoe het tegen die tijd is en je nu alvast orienteren. een nieuw stoeltje is zo gekocht.
ik heb de tobi en ben zeer zeer tevreden ermee jason zit er heel goed in de gordels zijn ideaal en kunnen goed strak
ok kan iemand mij vertellen wat nou echt t verschil is tussen de stoelen? is de tobi alleen maar wat luxer? en bij de sps staat side protection system maar dat heeft de xp ook toch?en de tobi ook.... wat nou t verschil tussen de sps en de xp is....behalve de prijs...ik kan er niet echt wijs uit. maar ik ben me alvast aan t orienteren idd. want nodig heb ik m toch wel....dus of ik m nou alvast aanschaf of niet....ik ben nieuwschierig naar de verschillen tussen de 3....
De tobi is gewoon wat luxer, door de ophoogstaande gordels. Hij heeft een extra hoofdsteun die verstelbaar is. En een indicatie systeem die aangeeft of je kindje strak genoeg zit. Ik heb zelf voor de tobi gekozen. Die was in de aanbieding en ik hou van luxe (heb ook de easybase, werelduitvinding!) Mijn dochtertje is nu 9,5 kg en zo`n 74 cm en past nog goed in de maxi cosi. De ligstand van een stoeltje is niet zo liggend als dat ze in de maxi cosi liggen.