Wij willen een ingerichte tent huren in Oostenrijk. We kennen wel Rent-a-tent en Google leidt me verder naar stacaravans en huurtenten - alle campings en aanbieders, maar die ken ik verder niet. Wie heeft er hier nog een goede tip qua aanbieders? Ben benieuwd naar positieve en negatieve ervaringen, zowel qua campings als qua aanbieders/tussenpersonen/bemiddelingsbureaus.
Ik wilde dus Rent-a-Tent zeggen, maar die ken je al! Volgens mij staat Roan er ook of het zusterbedrijf go4camp
Wij zijn zelf zeer tevreden over Canvas Holidays. Weet alleen niet of deze ook tenten verhuurt in Oostenrijk. Ook 1 keer via vacansoleil geboekt op dezelfde camping waar we altijd via Canvas gaan maar dat vonden we minder goed bevallen. De tenten waren kleiner,je betaalt extra voor schoonmaak en bij vertrek deden ze dan moeilijk omdat er nog een beetje zand in de tent lag.
Canvas helaas maar 1 camping in Oostenrijk en die heeft geen tenten. Rentatent 3, maar in de verkeerde provincies (ik zoek in Karinthië, Ober- en Niederösterreich en Wenen). Roan helaas ook maar 1 en in de verkeerde provincie. Lastig land uitgekozen
Zag dat Allcamps ook tenten verhuurt in Karinthie. Ben verder niet bekend met deze camping en/of organisatie: Camping Schluga Seecamping - Allcamps