Ik ben op zoek naar mensen die ervaring hebben met Videoland en/of NL Ziet. Of anders even mee willen denken. Ik heb al een tijdje geen televisie abonnement meer. Ik had daarom Knippr. Maar Knippr stopt deze maand, en dan heb ik dus echt helemaal geen normale tv meer. Ik was daarom aan het kijken naar Videoland, en NL ZIET. Videoland is van RTL en heeft daarnaast nog wat series? Ik kan er op de site niet echt een beeld van krijgen welke titels. Op NL Ziet kun je NPO, RTLXL en KIJK kijken, zowel live als on demand, zonder reclame. Maar geen andere series voor zover ik begrijp? Videoland kun je dus alleen RTL programma's terug kijken maar heeft wel nog een aantal andere series. Maar dat is misschien wat dubbel naast Netflix en Kodi? Wat ik nu heb; ik heb een Apple Tv (= een settopbox/mediabox waar je apps en spelletjes op kan zetten). Daarop staat Netflix, YouTube, NPO Live, Kodi en nog wat andere dingen (7 minute workout, Ted talks, Burgers Zoo tv etc etc). Als ik iets van RTL gemist wil kijken, kan ik dit vanaf mn iPad, iPhone etc streamen naar de TV. Dan moet ik wel de site gebruiken want de app van RTL XL is waardeloos, en ook de site gaat nog wel eens mis. Ik kijk voornamelijk Netflix, en tijdens het koken zet ik vaak praatprogramma's op op mn telefoon. Dat doe ik voornamelijk via de NPO app, omdat RTL gemist dus zo een gedoe is. Voor zowel Videoland als NLZIET is er een Apple TV app, dus dan hoef ik niet meer te streamen via een andere apparaat en kunnen de kinderen ook gewoon zelf iets kiezen met de afstandbediening. Videoland kost 8,99 per maand en NL ziet 7,95. Voor beiden kun je een proefperiode nemen, bij Videoland is dat 14 dagen, bij NL Ziet 1 maand.
Ik gebruik het Videoland account van een neefje . In eerste instantie voor temptation island. Haha lekker fout. Kijk nu ook the handmaids tale. Goede serie. Verder nog niet echt gekeken in de app. Wil je dat ik iets voor je opzoek of ergens een screenshot van maak ofzo?
Kun je zien welke series er op staan er of daar series bij zitten die ook op Netflix staan? Als je ook bekend bent met Netflix tenminste. En is het makkelijk te gebruiken?
Het aanbod van Videoland staat op https://www.videoland.com/nl/aanbod/ Wij hebben alleen Netflix en gewone (digitale) tv, dus verder heb je weinig aan de informatie die ik je kan geven.
Wij hebben Netflix en Videoland. Ik kijk meestal Videoland, inderdaad voor de series. Ik vind het ideaal dat je vaak een week vooruit kan kijken. Sommige series staan er compleet op, maar van de series die elke week op tv komen, komt er 1 aflevering per week. Maar dat is bij Netflix ook zo natuurlijk. Er staan ook wat series van vroeger op. Kees&co, het zonnetje in huis etc. Zag vanmorgen dat kinderen geen bezwaar ook is toegevoegd
Oudere series zitten er wel dubbele bij maar op Videoland heb je ook een aantal die Netflix niet heeft. Ik kijk op het account van een vriendin Handmaids tale, Taboo, The Good Doctor, The Good Fight, Younger. Maar voor zij Videoland had keek ik sommigen daarvan via kodi. Toen ik nog streams had .
Je kan videoland twee weken gratis proberen. Ik heb het in eerste instantie genomen voor temptation island, nu kijk ik the handmaids tale. Vergeleken met Netflix vind ik Videoland wel minder fijn. Zo staat de serie automatisch op het laatste seizoen. Als je er dan op klikt, krijg je direct de omschrijving van seizoen 2 te zien, wat bij mij dus allemaal spoilers gaf van the handmaids tale Er staat ook niet goed bij waar elke aflevering over gaat. Zo heb ik bij temptation island vier afleveringen moeten openen om te vinden waar ik gebleven was. Voor de rest heb ik er dus niet verder wat gekeken. Weet ook niet precies wat de aanbod is, maar ik heb ook Netflix. Dus wanneer ik the handmaids tale gezien heb, gaat het abonnement eraf en kijk ik weer via Netflix.
Oh, en een heel groot irritatie punt: de app doet het niet bij mij! Bij het installeren krijg ik steeds een melding dat Google services volledig geüpdate moet zijn. Maar die update heb ik gewoon, dus helaas, geen app voor mij.
Wij hebben Videoland en Netflix. Eerlijk gezegd kijk ik alleen nog maar nr Videoland.... de gewone tv of Netflix gebruik ik nooit meer. Dus hier een VL fan.
Ik heb Videoland, omdat ik The Handmaids Tale volg. Dure serie zo, maar ik kan het niet laten! Moet zeggen dat ik er verder vooral erg veel bagger op vind staan. Ze hebben een aantal goede 'filmhuis' films, maar het meeste is echt niveau sbs6
Daar ben ik dus ook een beetje bang voor. Dingen als Temptation Island, Geer en Goor etc, dat kijk ik helemaal niet naar. Net als de meeste Nederlandse series niet.
Jep, daarnaast geen groot aanbod Engelse films. Vooral veel van die domme Nederlandse films die ik echt niet kijk. Of veel programma's die je bijvoorbeeld via NPO kunt zien, maar dan extra uitgezonden worden op Videoland. Dus niet echt exclusief.
Dan is videoland niks voor jou. Ik heb een proefperiode genomen omdat ik de 12 van oldenheim wilde kijken, maar dat was dan ook het enige wat mij leuk leek. Ik hou ook niet van nederlandse series en films.
Wij hebben NL ziet en hebben Videoland geprobeerd. Videoland vond ik niet zo veel aan, heel veel Nederlandse series en daar hou ik niet zo van. NL ziet gebruiken wij eigenlijk vooral als een veredelde uitzending gemist, de meeste programma's kun je hier op terug (of soms een week vooruit) kijken. Wel een dramatisch slechte app, maar prima qua content. Voor series en films hebben we Netflix en Amazon prime.
Ik wist niet dat dat kon in Nederland. Welke series kijk je daar op? En wat kun je er allemaal mee? Ik heb de app wel zien staan in de App Store op mn Apple TV.
Ik heb videoland voor de blacklist genomen, verder gebruiken we het weinig. Nu toevallig weer een serie gevonden om te kijken, maar over het algemeen vind ik het aanbod van videoland matig.
Ik vind het een leuke aanvulling op Netflix, er staan een paar waanzinnig goede series op, zoals The Terror en Preacher. Verder vond ik The beginning of everything, Sneaky Pete en American Gods erg leuk, en mijn man kijkt graag naar The Grand Tour. Maar er staat nog genoeg dat ik niet het getest. Daarnaast ook oudere series, zoals Downton Abbey, House, Fear the walking dead, Dawson’s Creek, enzv. En films natuurlijk.