Wij willen volgend jaar juli graag twee weken op vakantie naar Italië. We zijn al eens naar het Gardameer geweest en daar willen we nu absoluut niet heen Liever iets minder toeristisch/massaal, maar wel voldoende te doen in de omgeving. Kindvriendelijk, aan/dichtbij meer/zee en we willen graag in een ingerichte tent. O en geen (prive)strand vol met verhuur ligstoelen. Heeft iemand tips? Max 1200/1300 km vanaf Utrecht.
Is dit iets? Ben er zelf nooit geweest (wél meeredere malen bij Lago di Garda) maar ik heb ooit voor Eurocamp gewerkt en weet me te herinneren dat het, hoewel een wat meer kleinschalige camping, heel erg hooggewaardeerd was. Camping Valle Romantica, Lago Maggiore, Italiaanse Meren, Italië. Camping Valle Romantica - Eurocamp campingvakanties
heb je al op Lodgetent huren - Tendi.nl gekeken? dat zijn ingerichte safaritenten op kleine campings. Wij zijn zelf ook aan het kijken of dat leuk is in 2015
Lago maggiore ! Stuk minder druk, geen tips voor camping waar wij waren hebben ze geen ingerichte tent.
wij zijn vorig jaar naar capitello camping geweest, ligt wel stukje verder weg, vlak bij rome, prachtige stad trouwens om te bezoeken! hele fijne kleine camping met oa ingerichte safari tenten. super mooi zwembad erbij(met zachte bodem), speeltuin groot veld, restaurant.
Wij zijn hier geweest en het was fantastisch. Ik ben opgegroeid in Cannobio, gingen toen ik kind was twee keer per jaar erheen. Tot mijn 16e. Valle Romantica ligt aan de rivier en heeft een simpel zwembad. Voor kleine kinderen echt perfect. Cannobio is een eindje lopen maar langs een heel mooi pad langs de rivier. Daar mondt de rivier uit op het meer waar vanalles te doen is. Ik wil er heel graag weer heen , helaas is mijn man nu van grote zwemparadijzen op massale campings..