Lief dat je ernaar vraagt Tycuna! Buik gaat zo-zo. Kan op zich alles wel qua lopen en bewegen maar het lijkt gevoeliger dan toen bij Sophie. Als ik m al aanraak, is dat best gevoelig (pijn is t niet) en die bult heb ik nog steeds... Maak me er enigszins wat zorgen om maar aan de andere kant kan ik niet meer doen dan nu en is t afwachten tot m'n nacontrole 18jan. Maar goed, ik heb een prachtige mannetje ervoor in de plaats gekregen en dat maakt alles helemaal goed.
Noa, succes zo direct!! Suus, wat vervelend dat je buik nog niet gaat zoals je hoopte.. Kun je niet eerder voor controle, omdat je je zorgen maakt? Hoe is het verder met iedereen? De kerst goed doorgekomen? Lekker gegeten en gezellig gehad? Hier alles goed, weekend is omgevlogen. Ben blij dat r weer achter de rug is. Ik hou nl. Helemaal niet van de verplichte bezigheden die erbij horen... Noa, zoals jij gisteren heerlijk op de bank pizza hebt gegeten is dan ook mijn ideale kerstdag... Maar helaas zit dat er niet in Nog 4 dagjes werken, en dan is het bij ons op t werk ook weer eens rust... Word t weer flink rustiger. Hoewel... Mijn agenda staat alweer volgepland. Goed begin van t nieuwe jaar zullen we maar zeggen, Hahaha Fijne dag allemaal!
Janneke is nog steeds niet op vakantie hoor ze is aan het werk zie ik Misschien heeft ze haar vakantie verplaatst zodat jullie allemaal snel terecht kunnen voor de volgende poging Ik heb 3 wachtenden voor me Bedankt voor jullie succeswensen meiden M'n CB digitaal gaf vanochtend 3+ zwanger aan .... Zou het nu eindelijk echt waar zijn ...?!?!?! Zucht
Nipnip, he bah! Moet jij nu nog werken tot aan oud en nieuw?? Jij liever dan ik! Normaal gesproken neem ik ook altijd vrij met deze feestdagen hoor... En een eerdere controle heeft niet zoveel zin. M'n zus zei al dat m'n herstel wrs langer zal duren door dat gehoest en de evt schade daarvan in m'n buik. Ze kunnen nu toch nog nix voor me betekenen... Noa, 3+?? Nou 'vrees' dat je er idd aan moet geloven hoor, aan moeheid, misselijkheid, dikke buik, hormonsters, babyshoppen etc Helemaal LEUK!!!!!
Balen Suus, dat het niet helemaan naar wens gaat met je buik. Hou het wel goed in de gate hoor, het is niet een kleine ingreep geweest!! Tuurlijk is het ergens goed voor en heb je er iets prachtigs voor terug, maar je eigen lichaam is ook héél belangrijk he!!!! Hoop dat de controle je gerust kan stellen. Noa, spannend!!!!!! Ik denk dat het gelukt is hoor!!!
@noa: veel succes vandaag, maar denk dat de CB je eigenlijk al wel een goede bevestiging gegeven heeft, toch? Maar wel lekker als de bloedtest straks ook bevestigd dat je lijfje en je beebje het goed aan het doen zijn! Laat maar gauw weten wat je waarde is, als je iets weet! @suus: naar van je buik verwacht je/ je zus dat je er misschien iets blijvende aan over houdt? en waar is die bult dan van? Klinkt niet zo lekker namelijk... @nip: klinkt of jij het aardig druk hebt gehad en ook nog steeds wel houdt. Lekker uitkijken naar het nieuwe jaar dan maar. En in februari mag je lekker weer een weekendje weg (winterberg was t toch?) @ty: hoe waren jouw feestdagen? Of heb ik dat gemist? Heb je het wel leuk gehad? @hier: vannochtend " eindelijk" ongesteld geworden. Bleek achteraf te kloppen, maar had het toch al in mijn hoofd zitten voor gister, dus heb er echt op zitten wachten. Ben er ook echt zenuwachtig onder. Vind het zo spannend me opnieuw aan te melden. Hoop zo dat ik gewoon mag gaan beginnen, dat ik helemaal een knoop in mijn maag heb... kon er vanochtend ook slecht van slapen, erg he? Noa: fijn dat dokter janneke er nog was! Niet dat ik haar nog ga zien, maar het geeft me toch altijd het idee dat het wel goed komt als zij er is . Kun je nog een goed woordje voor me doen zodat ik mag starten! Oe zenuwen en buikpijn van ongi... wat een heerlijke combi hier in huize vasca Ga ff snel douchen en dan...bellen!
Meiden jullie weten dat ik al van heel ver kom in de MMM (bijna 4 jaar nu) en al flinke portie ellende heb gehad dus jullie snappen wel dat ik die testen niet plaats om jullie te plagen he. Kortom dit is mijn laatste (voor ons eerste kindje dan) die ik hier aan jullie laat zien en dan hou ik op hoor Dat jullie me allemaal maar HEEL GAUW mogen opvolgen.
Noa, ik denk dat ik namens iedereen spreek als ik zeg dat je ons mag doodgooien met die posi testen!! Zou alleen zelf niet meer testen want donkerder worden ze niet, en meer dan 3+ is er ook niet. Het wachten nu is op een vrichtzakje in de bm en daarna een mooi knipperlichtje. Oh wilde nog verder reageren maar Daan wordt onrustig...
Even heel snel. Noa: een voorzichtige (maar ook heel duidelijke!!) Gefeliciteerd!!! Ik duim voor je dat allesgoed gaat! Andere meiden ook dikke knuf, we zijn hier eindelijk eens met zn drietjes vrij, dus even familytime!
@noa: ik sluit me bij suus aan hoor! Kom maar op met die posi testen en berichten! Ik vind het juist fijn dat er niet alleen negatieve berichten (hoewel die er ook zeker mogen zijn) zijn. En er is denk ik niemand hier die het jou niet gunt of denkt dat je zit te pochen ofzo. Dus nu basta met dat soort gedachten/ opmerkingen en gewoon lekker praten over zwangerschapsdingetjes en al jouw gedachten/onzekerheden/ vreugdes die dit nu weer voor jou met zich mee brengt! @Ladyz: leuk dat je er weer ff was! Geniet van elkaar... @hier: aangemeld...brrrr....nu wachten. Ze klonk heel zakelijk en zei niets over wel/ niet beginnen en gaf aan dat ik " er vanmiddag over terug gebeld wordt". Zegt natuurlijk helemaal niets, maar ik probeer er vanalles in te lezen... Noa: wel gezellig, zitten we al weer soort van tegelijk: nu allebei wachten op een telefoontje van het vu. Wel gezellig, al zat ik nu natuurlijk het liefst op hetzelfde telefoontje als jij te wachten.
ahhhh lief girlzzz jullie reactie, dank je! En toch word ik dan nu alweer onzeker van Suus dr berichtje of dat vruchtzakje wel in de bm zit, zucht, het blijft onrustig en onzeker....maar zoals Vasca al voorstelde zal ik zeker met al mijn onzekerheden en vragen blijven schrijven hier. EN om jullie te volgen hoor en gewoon voor de gezellie om ons aantal pagina's van ons topic lekker te vullen Maar Suus die bult, bedoel je daar je buik mee of heb je op de wond van je KS een irritatie bult gekregen? Moet je het nog verzorgen met een zalf of masseren ofzo om het litteken en weefsel zo zacht mogelijk te houden? @ Vasca, ik hoop zo dat je snel weer kan komen, gewoon op de 3e dag van je ongi voor een echo, dat zal dan dus woensdag zijn. En dan duim ik ook bij Janneke. Ze gaat echt niet op vakantie hoor want: Vanochtend moest ik nog een herharlingsreceptje hebben voor onze 'dozen bollen' en toen moest ik op haar wachten dat ze klaar was met haar afspraak. Toen ik haar kamer in kwam veerde ze helemaal op en zei (op zn Jannekes) "oooh Noa (th@nx Vasca) ik zag vandeweek de uitslag van je bloedtest en was al helemaal blij, hoe voel je je nu" Zooooo lief weer. We hebben 10 minuten zitten kletsen in haar spreekkamer haha (sorrie voor de meiden waarbij hun afspraak is uitgelopen, it was me ). En ze wil dat als het vanmiddag posi is allemaal dat ik dan volgende week voor een 6 weken echo kom en ze zei "misschien wel gezellig bij mij" .....dussss ze gaat niet op vakantie ook fijn voor jullie allemaal meiden, dat jullie maar lekker veel bij haar op het spreekuur terecht komen.
@noa: wat leuk van dokter Janneke! Ben jaloers, wil ook kletsen met dokter janneke Wie weet kan ze mijn volgende iui wel doen, duim! duim! duim! Weet niet of je het erg vind trouwens, maar in het vorige stukje staat je eigen voornaam... Weet dat jij er niet zo moeilijk over doet als ik maar wou je toch ff waarschuwen. Nu kun je het zws nog wijzigen en straks niet meer.
haha Vasca scherp zeg dank je wel. Ik heb het toch even gewijzigd. Voor jullie vind ik het geen probleem want met de meeste zit ik ook op FB en Whatsup dus die kennen me toch al maar voor vreemden heb ik het toch maar even verandert. Ga jij ook vandeweek maar lekker kletsen met Janneke hoor, het is zoooo'n lieverd. Ze zouden haar onder de kopieermachine moeten kunnen leggen zodat er een heleboel "jannekes" in het VU lopen
Hahahaha Noa, in de war met je zp-naam en eigen naam? Kan de beste overkomen... Tav mijn opmerking of vruchtzakje wel of niet in bm zit...dacht dat je daar nog wat angsten over had dus dacht dat het daarom geen kwaad kon om er iets over te zeggen. Sorry dat ik je weer ongerust heb gemaakt. Maak ik het bij deze weer goed: bij een BBZ stijgt je HCG wel maar langzaam. Oftewel, dan zouden je streepjes niet zo donker zijn, en je geen 3+ hebben gehad nu. Google er desnoods op want dat is nl echt zo. Zo beter?? Vasca, voor jou nu ook een spannende middag, wel of niet starten.......... Hoop t wel, heb je weer iets om naar uit te kijken! En die bult zit (denk ik) bij de snede die binnenin is gemaakt. Snede aan de buitenzijde (huid) ziet er netjes uit en daar doe ik trouwens niets mee. Niet smeren ofzo, gewoon puur natuur laten genezen, wat ik ook bij Sophie heb gedaan en dat zag er prima uit. Die bult zit dus onderhuids en ik denk dat ik door het hoesten een inwendige bloeding heb veroorzaakt. Dat bloed is gaan stollen en is nu dus een propje wat niet weg wil gaan (tenminste,zo voelt het niet). Volgens mn zus idd een hematoom wat mn eigen lijf moet opruimen maar wat lang zal duren denkt ze. Bult is ook gevoelig bij aanraken en omdat mn buik al meer in normalere proporties komt, voel je m ook steeds duidelijker zitten. Kijk, nu maakt die bult mij nix uit als ik strax maar alles kan zonder pijn of gevoeligheid. Als ie er blijft zitten, prima... Het is trouwens meer een onderhuidse bobbel, steekt dus (nog) niet uit ofzo hoor. Hoop alleen niet dat de gyn de 18e zegt dat dit niet goed is en ze me weer open moeten maken. Verwacht ik niet trouwens want dat zullen ze wel niet zo snel doen denk ik. Weet wel dat ik dan alleen GEEN ruggeprik neem, na de ellende van Daan's keizersnede. Geef mij maar een narcose!
Hi Suus! Ik heb zelf twee keer een openbuik operatie gehad en had toen ook aan één kant een rare (onderhuidse) bult gehad. Ik moest ook erg hoesten en daar is het bij mij idd ws ook door ontstaan. Misschien is het een geruststelling dat het bij mij helemaal weggetrokken is... Maar het voelt vreemd, dus absoluut niet gek dat het je niet lekker zit! Sterkte hoor! Knuff
Stelt me idd wel gerust! Hoe lang duurde dat toen? En was jouw buik toen ook gevoeliger invergelijk met de andere openbuik operatie? Waaraan werd je eigenlijk geopereerd, als ik vragen mag? Nee ben niet nieuwsgierig hoor
Hehe, geeft niets hoor! Ik heb endometriose en daar heb ik 1,5 jaar geleden een grote buikoperatie voor gehad. Mijn darm zat aan mijn eierstok vast en dat hebben ze weggehaald (stuk darm) en andere verklevingen los gemaakt.. Na 10 dagen nog en spoedoperatie vanwege 'naadlekkage', de stukjes darm waren niet goed aan elkaar gezet. Daarna stoma gekregen die 3,5 mnd later weer opgeheven mocht worden (gelukkig!). Maar toen was de bult al weg, dus het heeft een maand of twee/drie geduurd denk ik.. Voelt jou bult ook als iets hards? Dat had ik later.. Maar toen deed het inmiddels niet meer zeer. Ik had het idee dat ik hem zo vast kon pakken! Probeer jij nog maar niet, hihi, doet wel veel pijn als je nog zo'n verse wond hebt! Zijn ze trouwens door je oude litteken gegaan? Liefs
Suus!!! Gefeliciteerd met de geboorte van Daan!! @ all--> Meiden, ik ben langggg weggeweest. Jullie nooit vergeten. Nu mn verlof is begonnen heb ik hopelijk tijd weer mee te schrijven XXXXXX
Hi Maria! Welkom terug! Ik moest laatst ook al weer aan je denken. Zag je daarna ineens op een ander topic een paar daagjes geleden. Je zit dus al in je verlof, wat gaat dat snel zo vanaf hier... Fijn hoor. Nog even lekker thuis freubelen en je hebt je meisje in je armen. @suus: gelukkig klinkt tash haar verhaal erg geruststellend. Kan me trouwens ook voorstellen dat mochten ze iets met die bobbel willen nog, dat ze dan misschien zelfs alleen maar lokaal hoeven te verdoven. Het zal dan vast niet weer zo'n enorme ingreep zijn als een keizersnee, toch? Of zit hij heel erg diep? Maar we hopen gewoon dat het allemaal vanzelf geneest!