hi emma! Gezellig dat jij er wel bent! Ik kan me voorstellen dat je door wil. Ik ben zelf ook zooo ongeduldig (had je vast al wel gemerkt). Ik vond het al zo zen van je dat je 25 mei niet te laat vond. Ik weet niet of je er iets aan hebt, of er juist niets over wil horen, maar ik hoorde net ook weer van iemand die net ivf intake uitnodiging heeft ontvangen voor begin mei.. Die komt uit ander ziekenhuis en is geswitched voor ivf. Het lijkt dus een beetje alsof ze nu wel eerdere data beschikbaar hebben, of dat ze bewust voor die 25e hebben gekozen. Maar als je toch echt meer vaart eracht wil, is het misschien toch een mogelijkheid er even over te bellen... Ik heb het over het algemeen wel naar mijn zin op mijn werk hoor, zeker de laatste tijd. Het is wel stressen altijd, maar vandaag liep ik weer ff er tegen aan dat dingen niet goed geregeld zijn (arbeidsvoorwaarden) en daar wordt ik dus best wel pissig van! Daardoor moet ik ook weer extra op mijn strepen gaan staan, waardoor ik overkom als de badguy/ lastpak. Ze weten nog niet van de mmm, wilde het gaan vertellen na volgende ongi, maar dit maakt het ook ff niet makkelijker. Ben ik straks helemaal lastig en ik heb helaas nog geen vast contract (daar zijn ze nl absoluut niet scheutig mee bij ons!).
WAAAAAAT :x, weer iemand voor IVF-intake begin mei....en ik maar wachten tot eind mei ........ Hmmm, misschien moet ik anders toch maar eens gaan bellen waarom ik zo laat pas op intake kan komen . Want weet je wat het is, er moeten van ons hoogstwaarschijnlijk nog gegevens opgevraagd worden uit het streekziekenhuis, en daar gaat natuurlijk ook weer tijd overheen voordat ze dat ontvangen. Ik heb zelf zoiets van 'hoe eerder ze die gegevens hebben hoe beter'. Maar aan de andere kant vind ik het ook wel prima zo . Arghh ben ook altijd zo'n twijfelkont .
tja, dat twijfelen dat ken ik! Over die gegevens: je kunt ze ook zelf ophalen en langs brengen (dat had dat meisje wat ik bedoelde ook gedaan). Dat gaat natuurlijk het snelste. Je moet alleen het streekziekenhuis wel ff tijd geven om het te maken. Ik denk zelf zo: laat ik alles maar zsm in gang zetten, dan kan ik altijd zelf nog op de rem trappen! Zij had ook niet gedacht dat die IVF intake dus al zo snel zou zijn. Dus daarom probeer ik zelf ook maar te zorgen dat ik in elk geval mijn deel gedaan heb (door bv naar die voorlichtingsdag gaan). Dan kan het daar niet op hangen in elk geval. Maar aangezien jij ook nog met je poliep zit, maakt het waarschijnlijk ook niet heel veel uit. Die moet er toch eerst uit. Dus misschien kan je dat ook rust geven. Ik weet niet of het je dan nog zou helpen om bv ipv 25, 15 mei intake te hebben.
@Noa, een knuf voor jou. Balen meis! @Emma, jammer dat je niet gaat, maar ook logisch. Als je de volgende keer gaat zit alleen ook nog vers in je geheugen. Ik neem mn voice recordertje mee, dus als je belangstelling hebt in het mp3-file dan laat je het maar weten. Met Milo gaat het goed. Vanmorgen was het wel flink opstandig, haha. Straks naar de dierenarts voor zijn 2e inenting. Dinsdag en woensdag was hij 's morgens mee naar mn werk. Ging goed. Maar wat ben je in de weer zeg. Poe!
@Noa, wat ontzettend k*t zeg! Nu dus ivf aangeven en daar een strijdplan voor maken? @Tycuna, de avond zal wel 2 uur duren hoor! Hopelijk kan je voicerecorder dat allemaal opnemen Vooral het verhaal van dr. Schats is errug interessant Na floop is er nog de mogelijkheid om vragen te stellen... Ik vond zelf dat het altijd vrij domme vragen waren maar wij zp-mmm-meiden weten natuurlijk al veel door elkaars ervaringen enzo. Wat leuk dat Milo het zo goed doet! Enne, 1 kilo per week zeker he?? Het gaat zo snel!! @Vasca, wat doe je voor werk dan?? En dus toch naar de IUI vanmiddag? Heel verstandig! Wat ga je nou precies zeggen?? @hier, erg druk! Ben ook nog ziek geweest. Ik denk een buikgriep want had toch een diaree! En misselijk en verhoging! Heb dinsdag gewoon gewerkt maar was wel afzien zeg! Gisteren was dus echt nog even bijkomen en vandaag ben ik weer mezelf We zijn sinds maandag ook begonnen aan een verbouwing van ons huis. Toen we hier kwamen wonen, hadden we begane grond en 1 hoog al helemaal verbouwd. Nu is de zolder aan de beurt. We hadden een dakterras waar we nooit op zaten (hebben nl ook een tuin op het westen) en dat offeren we voor een groot deel op en betrekken we bij het huis. De kinderen (zo leuk om dat in meervoud te zeggen) gaan dan naar zolder waar ze elk hun eigen kamer krijgen. Kamers zijn iets van 4.30m x 4.00m dus erg groot en ze krijgen hun eigen mega klerenkast (op maat gemaakt) en airco. Die zolder is nl altijd verschrikkelijk warm en dat kan je je kinderen niet aandoen om daar zonder airco te vertoeven. Als het goed is, is de aannemer klaar over circa 4 weken. Dan moeten wij alleen verven, vloertje moet erin worden gelegd door de vloerenman, airco ophangen, kast in laten bouwen en dan moeten wij het verder inrichten. Ben zo benieuwd hoe het gaat worden!! Denk wel dat het af is voor onze vakantie van eind juni Nou ik moet even 'al' mn topics afgaan want heb het een beetje verslonst de laatste tijd Liefs Suus
Lekker bezig Suus, in huis! Leuke vooruitzichten. Gelukkig voel je je weer wat beter nu. Rustig aan hoor!! Haha, mijn voicerecorder kan 250 uur opnemen, hihi. Dat is echt super handig. (gebruikte het voorheen veel voor mn werk, voor intervieuws, vandaar dat ik er eentje heb) Ik ben heel benieuwd naar vanavond. Wij 'krijgen' donderdag 2 dakramen boven. Lekker veel licht. Eentje in de gang, en eentje in de badkamer. Leuk! Kilootje per week zeker ja! Groeit als kool, dat bruine monstertje van ons! @Vasca, super dat je toch gaat vanmiddag!! Laat je weten hoe het was? Kon je een beetje wegkomen op je werk?
Noa: oh.... balen... en nu? moet je de 6 behandelingen afmaken? Suus: klinkt goed!!! Tycuna: ach gossie, 6kg al! Vasca: Hoe gaat ie? Emma: zwaai!
Bedankt meiden voor alle lieve woorden. En ik hoop echt dat één van de wachtenden wel met positief nieuws komt één deze dagen. Vanochtend had ik een gesprek in de VU (stond al gepland) om de voortgang te bespreken en of ik niet eens in aanmerking kwam voor IVF (inderdaad Susan ) De arts vertelde me toen vanochtend dus even dat IVF waarschijnlijk bij ons niet gaat lukken BOEMMMMMMM klap in mijn gezicht.......... Dat was toch wel een veilig idee dat we tenminste DAT nog hadden als laatste redmiddel na de IUI. Blijkt dat ik een uiterst ZELDZAME ligging van mijn eierstokken heb waar ze de eitjes niet uit kunnen halen.....niet op de manier hoe ze dat bij IVF normaal doen. Dus ik ging helemaal stotteren zo van "ja maar ja maar dat kan helemaal niet" ....tegen het huilen aan....Noa-man zat gelukkig naast me en vraagt ook altijd veel dus die steunt me goed. Ik wist dat mijn eierstokken raar lagen maar er is me nooit verteld dat dit problemen zou opleveren voor IVF Ze kunnen er niet bij omdat het teveel 'uit de weg/route' ligt....dus de arts zei dat de IUI voor ons echt de juiste behandeling is en we daar voorlopig mee doorgaan. Mocht het niet gaan slagen met IUI (zeker nu nog 4 pogingen) dan 'wil ze het wel een keer proberen, IVF dus' maar onze kansen daarin zijn nihil.......... Ik nog 'heel nuchter' ahum vragen aan die arts of ze dan documentatie had over die ligging van mijn eierstokken en wat voor ervaring ze daar dan mee hadden bij andere patienten en hoe dan verder enz, lekker praktisch was ik toen nog zeg maar. Maar ze kon me niks (mee)geven, niks verwijzen want het is zeer zeldzaam en komt niet/nauwelijks voor !!!!!???? Snappen jullie mijn grote verdriet? .......... Het is niet alleen de teleurstelling van het weer ongesteld worden vannacht maar ook nog eens dit verhaal.........
Noa, jeetje, wat een klap in je gezicht zeg!! Gelukkig kon je man je steunen!! Dus nu adviseren ze je door te gaan met IUI?... Verdorie, wat een tegenslag. Sterkte meissie!
he @Noa, wat ontzettend balen!!!! had echt hele goede hoop voor je een dikke virtuele knuffel en ik hoop dat je ook ergens nog wat echte kunt gaan halen. Gun jezelf lekker een verdrietig dagje hoor. Het is ook gewoon ontzettend k*t! @susan: ik miste je al een beetje! Het forum is wel een stuk leger zonder jou. Naar dat je ziek was. Ik ben een beetje bang herkend te worden op het forum, dus pb je wel ff wat ik doe voor werk. Misschien beetje spastisch, maar vind het zo al best wel eng dat al mijn intieme gedachten en gevoelens op internet staan en vind het niet fijn dat iemand dat zomaar kan lezen en aan mij kan verbinden. Is dus absoluut niets persoonlijks hoor. Anders zou ik me ook minder vrij voelen om te schrijven. @tycuna: veel plezier vanavond! goed idee van je voicerecordertje. Ik weet uit betrouwbare bron dat je niet de enige zult zijn . Denk je dat je Milo wel zo lang kunt missen? Geef hem maar een aaitje van mij, tegen al dat zielig van zijn prikje... @allen: ik ben goed weggekomen van werk. Heb aangegeven dat ik naar de fysio moest en de uren gewoon als vakantie opgenomen. Dat was geen probleem. De iui-middag (nou ja, was 1 uur) was wel interessant, maar weinig nieuws dat ik nog niet echt wist. Ik vond de vragen inderdaad ook niet bijster intelligent. Ik had er zelf best wel wat, maar wilde ook niet iedere keer degene zijn die de vragen stelt... Maar weet wat ik wil weten grotendeels. Veel vragen die ik heb gaan nog over de utrogestan en dat kwam toch niet aan bod. Het is wel fijn om even duidelijk van hun te horen hoe het gaat, gewoon als bevestiging. Ben gelukkig wel gerustgesteld over de kansen en de afweging zelf proberen of iui. Omdat wij dus nog geen jaar bezig zijn, wilde ik weten of iui de kansen niet zou verkleinen (het zaad wordt toch bewerkt etc). Maar ik durfde niet te zeggen dat we nog geen jaar bezig zijn. Daar gingen ze nl in eerste instantie zo direct vanuit! Was bang dat ze zouden zeggen dat het dan toch niet mocht... Misschien vinden anderen het ook wel interessant dus zal het jullie ook ff medelen: Ik weet nu dat het succespercentage dus 8-10 procent is en na 6x is 45 procent zwanger. Maar de kans dat, als er sprake is van een mannelijke factor (dus slecht zaad) en het na een jaar nog niet natuurlijk is gelukt, het dan natuurlijk lukt is maar 1-2 %(per keer)! Dus met die redenering heb je met iui toch al gauw 5x zo veel kans als zonder. Wat ik lastig vond is dat wij dus nog geen jaar bezig zijn en het dus niet zeker is of wij al op die 1-2 % zitten, of wel nog meer kans hebben. Theoretisch gezien zouden we misschien nog wel 10-15% kans kunnen hebben. Als je dan met iui maar 8-10 procent kans heb, verklein je die... Maar dat heb ik dus ff voorgelegd 1 op 1 aan het einde en de arts dacht dat het niet zo was. Ook een wel gewoon vruchtbaar stel heeft met iui meer kans dan zonder. Zucht, dat wilde ik dus al die tijd al weten! Hoera! Sorry voor dit lange en ingewikkelde verhaal. Gezellig dat iedereen er weer is! @emma: heb je nog gebeld naar het vu, of ga je 't zo laten? Ik moet zo naar een verjaardag, dus dan is het weer exit voor mij!
Noa: gatsie wat een rot nieuws......Misschien een hele rare vraag, maar hoe liggen ze dan??? En kan je niet gewoon eens andere zh bellen en vragen of ze er meer van weten, bijv Gent of Dusseldorf...... Wil je een digi knuf geven en hoop dat je je snel weer een beetje beter gaat voelen... Hou je taai!
jeetje Noa, we posten tegelijk, dus had je verhaal van vandaag nog niet gelezen! Dat is echt ongeloofelijk, kan me voorstellen dat je helemaal kapot bent!! Wat een ontzettend naar nieuws. Je denkt dat je altijd nog ivf kan doen en dan blijkt ineens je vangnet onder je weg te zijn... Kan me niet eens voorstellen hoe je je moet voelen. En wel heel gek dat ze niets kunnen zeggen of meegeven. Hoe weten ze dit dan? En hebben ze je dit dan niet eerder kunnen vertellen? Ze zouden het dan toch ook al eerder geweten moeten hebben?!? Meis, heel fijn dat je zo'n lieve man hebt. Geef nog niet alle hoop op hoor. Eerst ff verdrietig zijn en dan daarna weer even kijken wat de opties zijn. Sterkte en nog 100 nieuwe knuffels!
Noa, jeetje wat heftig zeg om te horen! Weet ook niet hoe ze liggen hoor maar kunnen ze je eierstokken niet aanprikken door de buikwand heen bijv? En je dan natuurlijk even een korte narcose of iets dergelijks geven? Ik zou dat toch eens voorleggen... Vasca, fijn dat je iig wel het antwoord hebt gekregen op de belangrijkste vraag van jou. Welke arts deed de infoavond eigenlijk?? Hier nog een leuk Janneke R verhaal Mn zus kwam haar tegen en het ging even over mij, dat het gelukt was enzo. Zegt die Janneke: Ja idd, haar HCG was 125 Dat ze dat onthouden heeft?!?!?!?! Ook mn zus was enorm verbaasd Mn zus moest me maar feliciteren en mij zeggen dat ik me niet druk moest maken want de waarde was helemaal prima Wat een lieverd is ze toch... Toch maar strax een echo bij haar aanvragen
susan, wat een leuk verhaal! Ze is inderdaad echt lief. We boffen maar met haar wordt me duidelijk! Echt mazzel dus dat die intake plek bij haar vrij kwam, want we hadden eigenlijk een andere arts bij onze latere intake datum. Maar die zou natuurlijk ook nog steeds heel aardig kunnen zijn. Ik weet niet precies welke arts het deed, ben de naam vergeten. Het was een vrouw met half lang haar, denk achter in de veertig (maar ben dus heeeel slecht met schatten van leeftijden). Ze had een heel vriendelijk gezicht vond ik. Ben na vandaag ook weer helemaal fan van het VU. Enige wat me minder bevalt is dat je dus in principe niet mag blijven liggen, daar geloven ze niet in. Maar ze werken nu wel mee aan een studie om dat te onderzoeken en dan wordt je dus random ingeloot! Wil ik dus wel aan meedoen, maar zou wel balen als ik dus in de controle conditie zou komen (je moet dan dus ook echt direct opstaan). Zij noemden dat vorig jaar blijkbaar een onderzoek heeft uitgewezen dat het dus mogelijk wel helpt. Vind het gek want op een site had ik dus een artikel gevonden van enkele jaren geleden waarin het ook al is onderzocht en aangetoond. Vind dus dat ze niet moeilijk moeten doen en je gewoon ff 15 minuten moeten laten liggen, mag in het spaarne ook (adviseren ze zelfs). Maar ja, ze willen ook dat je aan het onderzoek mee doet natuurlijk.
@Lieve Noa, wat moet dit een klap voor je zijn meis, wat een teleurstelling . Maar is dit de eerste keer dat je dit te horen hebt gekregen? Dat vind ik namelijk wel heel erg slecht van de gyn :x. Dit had je toch al direct moeten horen! Ik zou het er niet zomaar bij laten hoor, ik zou zeker zoeken naar een ziekenhuis/kliniek die je misschien wel kan helpen. Ik denk dan ook aan Gent of Dusseldorf. Toch ben ik wel benieuwd hoe de eierstokken dan liggen. Knuffel meis.....
@Vasca, dus IUI-middag was maar 1 uurtje . Wel fijn dat je nu een beter gevoel hebt bij IUI. Misschien heb ik het gemist hoor, maar heb je een idee vanaf wanneer jullie mogen beginnen?