Help! Ben ik zwanger of niet?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Bowien, 26 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bowien

    Bowien Lid

    26 jul 2014
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    #1 Bowien, 26 jul 2014
    Laatst bewerkt: 26 jul 2014
    Hallo allemaal
    Ik heb even een vraagje. Ik heb een erg onregelmatige cyclus dus het is voor ons lastig in te schatten wanneer ik vruchtbaar ben. Nu voel ik gelukkig zelf goed aan wanneer ik mijn ovulatie heb. Nu had ik de 15e mijn ovulatie. Deze dag dus ook aan het klussen geweest. Precies een week later werd ik grieperig, heel erg moe keelpijn oorpijn, deze zaten dicht enz. Ook kreeg ik rond deze tijd last van mijn tandvlees ( achter mijn verstandskies ontstoken ). Ook had ik tijdens deze dagen last onder in mijn buik. Na 3 dagen was het grieperige gevoel over en gister voelde ik mij dus weer helemaal top. Nu heb ik nergens meer last van, alleen dat mijn borsten erg gevoelig zijn maar dat heb ik altijd rond mijn menstruatie. Nu vroeg ik mij af, heeft iemand ervaring met deze symptomen? Ik moet dus de 29e eigenlijk ongesteld worden maar het voelt nu net alsof er niks meer aan de hand is. Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.
     
  2. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Tja alleen een test zal je duidelijkheid kunnen geven :)
     
  3. Bowien

    Bowien Lid

    26 jul 2014
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja, dat is ook zo. Maar die dagen tot dinsdag duren zo lang 😉. Dus ik dacht, eens even horen of iemand deze zelfde symptomen ook kent.
     
  4. Jinxx

    Jinxx Fanatiek lid

    12 jan 2014
    2.021
    1.027
    113
    Tja, het kan beide kanten op. Soms ben je er in je hoofd ook zo mee bezig dat je op alles gaat letten en ook alles voelt... Ik heb die klachten die jij noemt ook wel een aantal keer gehad maar was toch echt niet zwanger ;) Hou er gewoon rekening mee dat je lichaam je enorm voor de gek kan houden en alleen een test uitsluitsel kan geven. Ik hoop voor je dat t raak is!
     
  5. Bowien

    Bowien Lid

    26 jul 2014
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt voor je reactie! Ik ben inderdaad ook bang dat ik alles voel omdat ik het zo graag wil. Ga indd duimen en hopen op een positieve uitlag volgende week!
     
  6. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    9 aug 2013
    3.721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Die symptomen kunnen idd veroorzaakt worden door een zwangerschap, ieder andere hormoonschommeling en het te graag willen dus helaas is er niets duidelijks over te zeggen.
     
  7. Bowien

    Bowien Lid

    26 jul 2014
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee, jammergenoeg afwachten tot volgende week. Moet wel zeggen dat ik nog niet zulke pijnlijke borsten heb gehad! Voelt alsof ze onder de blauwe plekken zitten..
     
  8. Happy1234

    Happy1234 Bekend lid

    8 jun 2014
    688
    0
    16
    Vrouw
    Zelfstandig.
    Ergens in het westen
    Hallo bowien, ik hoop het zo voor je. De eerste ronde van ons, hadden wij ook tijdens mijn vruchtbare dagen geklust. ik had na een week al bandenpijn en voelde mij grieperig. Mijn menstruatie bleef uit, dus ik dacht dat het nesteling was.... maar helaas na 3 dagen werd ik toch ongesteld dus niet zwanger... misschien voor jou iets meer succes!
     
  9. Bowien

    Bowien Lid

    26 jul 2014
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jaa ik hoop het wel! Jammer dat je lichaam je dan zo voor de gek kan houden hè?! Ik begin het wel steeds meer te denken dat het waarschijnlijk toch niet zo is, ondanks alle symptomen. Als ik meer weet zal ik het even melden 😊
     

Deel Deze Pagina