Binnenkort moet ik 2 dagen oppassen op onze 2 nichtjes van 10 en 12. Zit even te denken waarmee ik hen de hele dag kan vermaken. Zowel voor binnen als buiten (indien mooi weer is). Nu hebben we natuurlijk onze kleine man en zijn we wat minder flexibel. Graag jullie tips
Hangt er een beetje vanaf hoe oud jou kleintje is en waar je woont ongeveer. Maar als het mooi weer is lekker naar een grote speeltuin (Linnaeushof is super) of naar een grote stad of strand. Als kleintje nog echt klein is kan hij/zij in de wandelwagen slapen en verder alles meenemen toch?
wie weet vermaken je nichtjes zich zelf wel of met jou kleine , neem aan dat die grotere zich zelf wel goed kunnen vermaken
ik zou niet teveel plannen.. evt zwemmen of een dierentuin ofzo maar waarschijnlijk vermaken ze zichzelf prima.
Mijn kinderen zijn van dezelfde leeftijd en een speeltuin zal je ze niet echt mee verblijden . Mijn dochter vind het leuk om een beetje te tutten, dus je zou ook een 'meidenmiddag' kunnen doen met nagels lakken enz. Mijn kinderen vinden het ook leuk om dingen te bakken, dus als het niet echt mooi weer is zou je bijv cupcakes kunnen maken of samen het avondeten maken. Spelletjes doen (kan oo in de tuin). Fotoshoot/modeshow doen. Ik weet niet waar je woont maar zijn er in de buurt niet van die typische toeristische dingen in de buurt? Een toren die je kan beklimmen, natuurmuseum, openluchtmuseum, enz?