Is er iemand van jullie toevallig bij Bodyworlds in Amsterdam geweest? Hoe was het? Voor wie het niet kent: Het is een indrukwekkende expostitie met menselijke preparaten van het lichaam en organen. Je vindt het afschuwelijk of je vindt het geweldig denk ik Ongeveer 10 jaar geleden ben ik naar de tentoonstelling in Brussel geweest en nu wil ik dus naar Amsterdam gaan.
Ik ben er enkele weken geleden geweest Erg indrukwekkend, vooral de hal met baby's. Vond het heel leerzaam maar moeilijk voor te stellen dat het ooit echt mensen zijn geweest.
Ik ben er geweest en vond het echt heel erg indrukwekkend. Van begin tot het einde een fascinerend beeld van het menselijk lichaam, hoe bijzonder het eigenlijk is opgebouwd en hoe alles eruit ziet van binnen maar absoluut niet op een lugubere manier. Je loopt als het ware heel je lichaam door. Wat ik het meest indrukwekkend vond was het zenuwstelsel, wat tot in superkleine vertakkingen uitgestald lag. Zo bijzonder!