Ja ik dacht ik post het even Er zullen best mensen zijn die een naam pakken, met een andere naam erin, als herdenking Dit ga ik ook doen voor mijn meisje. Met de naam van mijn oma erin, omdat ze zo speciaal voor me is Ik meld nog wel welke naam het word, ik heb er namelijk 3 Ik laat mijn oma kiezen Wie heeft / wilt nog meer een naam met herdenking eraan ? En wat is jullie mening ervan
Ryan's 2 naam is Dion, vernoemd naar zijn opa die als 2e naam Dionysius heeft. Vince z'n 2e naam is Daan, vernoemd naar zijn oma's LiDA en ANne-Lies.
Kian heeft als 2e naam Hendrik. Mijn man zn papa heette zo, maar helaas is hij al vroeg overleden aan leukemie...
Mocht het bij ons een meisje worden dan wordt ze vernoemd naar mijn oma. (2e naam) en mocht het een jongen worden dat wordt hij vernoemd naar de overleden oom van mijn man (2e naam)
Onze dochter heeft als tweede naam Danae (spreek uit: danai) Mn vriend zn moeder heette Dini Stiekum is onze dochter een beetje vernoemd naar haar overleden oma maar dan in een ander jasje ..zonder dat mn man dat weet
Als wij een zoontje krijgen in de toekomst krijgt hij: de door ons bedachte naam + naam van mijn vriend *de papa dus* + de naam van mijn vader En gelukkig passen die 3 namen ook nog eens perfect bij elkaar!
de 2e naam van youame is Adrianne mijn moeder heet diane en mijn schoonmoeder annie dus hebben we ff gepuzzeld en het is Adrianne geworden
Ikzelf heb 3 doopnamen een zelfbedachte, 1 afgeleid van de ene oma en de 3e is afgeleid van de 2e oma. Voor onze kleine meid hebben we ook een zelfbedachte naam, als 2e naam de doopnaam van mijn moeder en als 3e naam de doopnaam van mijn schoonmoeder. Mijn man heeft ook 3 voornamen, dus wij vonden het ook wel zo leuk om voor onze kleine ook 3 voornamen te nemen.
Ik loop ook al een tijdje met een combi-naam in mn hoofd voor ons eerste kindje (als het zover mag zijn) Voornaam moet nog verzonnen worden, maar de 2e (doop)naam heb ik allang in mn hoofd. Mijn opa (van mijn moeders kant) was mijn peetopa en heette Gerrit. Mijn oma (van moeders kant) heette Arnoldina. Zij waren beiden mijn alles... beiden 95 jaar geworden. Wat mij betreft wordt de 2e naam bij een jongen Geraldino of Gerdino en bij een meisje Geraldina of Gerdina.