Ik heb last van verschrikkelijke hoofdpijn. Ik dacht ik neem een paracetamol, maar ik las op de bijsluiter dat dat alleen mag op advies van de huisarts als je zwanger bent. Ik de huisarts gebeld. Omdat ik nog maar 5 weken zwanger ben mag ik het echt niet slikken. Iemand advies/tips/middeltjes om ervan af te komen???
Ik verbaas mij enigszinds over het advies wat je blijkbaar hebt gekregen. Paracetamol is tijdens de zwangerschap voor pijnstilling het middel van keuze. Er zijn tot op heden geen schadelijke effecten op de zwangerschap of op de gezondheid van de foetus/pasgeborene aangetoond. m.a.w. paracetamol mag tijdens de zwangerschap (ongeacht de zwangerschapsduur) in normale doseringen gewoon worden gebruikt. Als het nemen van rust, een wandeling in de buitenlucht of zoiets geen of onvoldoende vermindering van de pijnklachten geeft, dan kan je rustig paracetamol gebruiken.
Wat vreemd. De assistente van de huisarts raadde het me echt af in zo'n vroeg stadium. Ik hoop dat het snel weggaat...
Kan het niet zo zijn dat je vocht te kort komt? In de meeste gevallen van hoofdpijn kom je echt vocht te kort. Je moet er rekening mee houden dat je voldoende water binnen krijgt.
wat een onzin advies!! ik heb zojuist mijn hele zwangerschap het op pcm moeten doen tegen de hoofdpijn...niet dat het enigzins hielp maar goed.. je mag het WEL innemen!! pfft.. ik zou maar niet meer advies vragen aan huisarts-assistent maar dan liever de apotheker bellen!
weer z'n assistente die denk dat ze er wat vanaf weet. ik word er zo moe van. ik heb vanaf week 4 paracetamol moeten slikken tot week 8 en vanaf week 32 tot aan de bevalling slikte ik op advies van de gyn 8 paracetamol per dag! een gyn zal het vast wel weten neem ik aan
Ik heb last van migraine, en normaal gesproken heb ik daar medicijnen voor, nu dus niet i.v.m. de zwangerschap. Ik mag van de verloskundige paracetamol slikken. Eigenlijk helpt dat niet zoveel maar je moet wat soms. Mijn recept is: Paracetamol zetpil, vragen of mijn vriend even flink hard mijn nek masseert, van dat balsem op mijn nek smeren (die van kruidvat mag, heb ik een keer opgezocht), en zo'n masker met van dat vloeistof erin op mijn voorhoofd. Verder kan een glas gewone cola ook nog weleens helpen. Ik weet niet waarom, denk combinatie suiker/cafeine. Ik weet dat cafeine niet goed is in de zwangerschap en gebruik het dan ook met mate, maar hiervoor maak ik een uitzondering. Ik hoop dat je al van je hoofdpijn af bent, misschien heb je er nog wat aan.
er bestaat een middeltje dat zuiver op magnesium werkt, denk dat je dit wel tijdens je zwangerschap mag nemen soms vind je het in winkeltjes waar ze allemaalkruiden middeltjes verkopen of in een bioshop
Hoi, Ik heb in het begin van mijn zwangerschap precies hetzelfde probleem gehad, maar ik linkte het niet aan mijn zwangerschap omdat ik er bij mijn eerste zwangerschap totaal geen last van heb gehad. Ik heb ook gewoon paracetamol gebruikt, helaas hielp dat niet maar verder mag je niets anders gebruiken. Slapen hielp ook. De arts en ook de gynecoloog adviseerde mij om gewoon standaard verdeeld overde dag paracetaol te slikken en dus niet af en toe alleen als je pijn hebt. (wel aan de voorgeschreven hoeveelheid houden natuurlijk) Ik ben toen ook naar een manueel therapeut geweest die mijn nekspieren eens lekker los heeft gemaakt, dit gaf ook verlichting. Naarmate de zwangerschap vorderde, ging de hoofdpijn weg, nu nergens meer las van.
mamavanjoshua, hoop dat het zo blijft want bij mij was de hoofdpijn ook in het begin.. in het midden van zwangerschap niet maa weer op het eind dan weer wel.. en dan HEEL erg
Ik heb ook echt ontzettende hoofdpijn, in vlagen. Even gaan liggen met een koud washandje en groot glas water helpt bij mij meestal wel. Paracetamol helpt bij mij niet... Maar dat mag ik wel van mijn assistent-ha. Vreemd hoor dat jij het niet mag van je ass-ha...
ik had ook hoofdpijn rond mijn 5e week en heb wel een paracetemolletje mogen innemen. (ik ben geen medicijn slikker dus gebruik ze al met mate) De hoofdpijn komt waarschijnlijk door je hormomen. Verder heb ik veel water gedronken en het rustig aan gedaan. Doe anders even navraag bij een verloskundige of via www.hallowereld.nl hallo wereld is een site waar deskundigen (artsen, verloskundigen, ed.) je vraag beantwoorden. Verder heb ik mar
Nou, het was bij mij ook weer raak vanaf woensdag. Omdat het zo lang duurde toch even naar de dokter gegaan. Het was nu geen migraine maar spierspanningshoofdpijn. Ik ben naar de fysio gegaan en die heeft het een beetje losgemaakt, vanaf toen ging het een stuk beter!