ikzelf nooit, maar mijn dochter wel. Varieert van vla met hagelslag tot Griekse yoghurt met jam en alles daartussen in... Dus vruchtenyoghurt, vlaflip, warme chocomelk met koekje, plakje cake ofzo als ze gebakken heeft met vriendinnen, zomers vaak een raketje of mini magnum en bij oma altijd van die goedkope chocoladetoetjes met nepslagroom erop (van die kant en klare dingen....)
Waterijsjes of iets anders qua ijs? Stiekem zie ik bij jullie nu op zaterdag een hele tafel vol met allemaal soorten schepijs, slagroom, sprinkels en sprenkels en chocosaus en dan vullen maar die bakjes
Mijn dochter wel, het hoort voor haar echt bij de maaltijd. Ook verschillende dingen van vla tot ijs tot kale yoghurt. Ik vrijwel nooit. Heb toevallig nu turkse yoghurt, honing en walnoten klaarstaan voir vanavond.
Die chocotoetjes willen de stiefkinderen hier ook altijd. Ik vind het best. Die dingen kosten nog geen 30 cent per stuk
Zulke yoghurt eet ik ook weleens tijdens de vergadering op dinsdagen. Blijf ik lekker wakker van Met ook nog cranberry’s erdoor. Heb ik een beetje het idee dat ik blaasontsteking voorkom op een lekkere manier
Goed gezien! Wij hebben altijd minstens 3 soorten schepijs (wel de gewone smaken: vanille, chocolade en stracciatella of zo) en dan chocoladesaus, caramelsaus, sprenkels, chocoladeschilfers, nootjes, speculaascrumble, zelfgemaakte vruchtensaus,... Een echt ijsfestijn! Behalve slagroom, dat lust er niemand
Altijd, fruit of Griekse kwark. In de zomer maak ik zelf waterijs. Mijn moeder is van de danoontjes, ik vind dat rommel.
We eten altijd een toetje, voor mij is anders de maaltijd niet af. Soms eten we vla maar meestal kwark met van alles er in, zemelen/pompoenpitten/ cranberry/ moerbeien/gekookte appel en peer/muesli etc Onze zoon van 4 eet het ook met smaak. De appel en peer kook ik en doe ik in porties in de diepvries zo hebben we regelmatig nog wat extra's er bij.
Ik hen zaterdag niets dus je ziet me wel verschijnen! Ik neem zelf wel slagroom mee. Doe ik niet moeilijk over
Nee niet altijd. Als we toetjes eten verschilt het. Kwark, yoghurt, ijs, danoontjes, luxere toetjes, warm fruit.
Thuis als kind eigenlijk altijd. Voorheen deden we het zelf ook altijd, sinds enkele maanden eet ik het nauwelijks nog. Iets met gezonder eten kinderen krijgen wel zo goed als elke avond een toetje. Toetje is hier gewoon via, of zo'n yoghurt geval met smarties oid
Nee nauwelijks. Omdat het totaal niks toevoegt behalve een boel suiker. ik sla sowieso altijd over, soms wordt er eens een pak vla gehaald, maar dat is nog niet maandelijks. Zomers krijgen de kids nog wel eens een waterijsje na die tijd.