wat als jullie kind het eten een keer niet lekker vinden? geef je dan pap, iets anders te eten of helemaal niks? ben benieuwd
Ik heb er nog geen echte ervaring mee (mevrouw krijgt pas een week groente en vind helemaal niets lekker behalve mama haar melk ). Maar wij zijn wel van plan een beetje streng te zijn op dit gebied, wil ze haar eten niet dan niet maar dan ook niet iets anders "lekkerders" misschien wat extra melk maar geen vervangend eten. Ik wil niet dat ze na een tijdje weet van hey als ik dit niet eet dan krijg ik vast wel alvast mijn lekkere toetje (oid). Uiteraard als ze iets echt heel erg vies vind nouja dan krijgt ze wat anders maar niet als ze er even geen zin in heeft meteen wat anders. Op die manier wil ik ook een beetje voor proberen te zorgen dat ze een makkelijke eeter wordt, gewoon eten wat de pot schaft zullen we maar zeggen . Maar goed dat zeg ik nu misschien zeg ik over een half jaar wel iets heel anders (denk het niet maar je weet het niet).
als esmee echt iets niet lust maak ik wat anders voor dr of als ik het weer is probeer en ze wil het dan weer niet geef ik een sneetje brood (pap moet ze niet)