Hoi Dames, Ik ga bij een bekende om de week schoonmaken, maar wat kan ik per uur vragen? Weet niet wat 'normaal' is.
Ik zou het voor minimaal 10euro per uur doen, maar 12,00 a 12,50 vind ik netjes. Ik zelf werk wit voor 12,00 p.u., waardoor ik nog minder over houd dan dat 10tje....
ik heb 12,50 per uur, dat is misschien veel maar ik werk daar voor ook hard. ik werk 3 uur en heb dan 15 a 20 min pauze dat word dan ook door betaald
Vanmorgen daar voor het eerst schoongemaakt. Lag een lijstje met 'klusjes' ben 2,5uur bezig geweest. Kreeg net een sms dat het perfect was en of ik 15euro p/u goed vind.. Prima! En dan ga ik om de week 2/3uurtjes
Niet lullig bedoeld hoor, maar ik vind dat best een hoog uurloon. Is dat normaal voor dit werk? Het verdient nog beter dan mijn kantoorbaan en ik heb echt wel een goed salaris.
vind het ook best veel, zeker in het zwart. maak hotelkamers schoon en krijg hiervoor 10,50 per uur en dan moet er nog belasting vanaf. ik heb ook een tijdje schoongemaakt bij iemand thuis voor 10 per uur
het verdient best lekker ja. ik verdiende op mijn 16de al zo'n 1000 euro per maand ermee het is wel zwaar lichamelijk werk. soms deed ik twee of drie huishoudens op een dag maar dan was ik aan het einde van de dag echt bekaf en je krijgt natuurlijk ook geen vakantiegeld en ook niet doorbetaald als je ziek bent.
Hier betaalde we ook 10 euro per uur.. vind ik een heel prima bedrag. dus 15 euro is om erg blij mee te zijn.
Voor zwart werken is dit een normaal uurloon. Doe je het wit bij bv de thuiszorg heb je meestal een minimuum uurloon. Ik heb altijd een kantoorbaan gehad, en nu ik zwanger ben kon ik alleen schoonmaak baantjes krijgen, ik ben nu na een dag werken kapot. En dot was ik op kantoor lang zo snel niet Ot, 12,50!
12,50 is gewoon normaal. Ik heb mijn schoonmaakster via een bemiddelingswebiste en zij krijgen allemaal 12,50 per uur. Daar moet ze nog wel belasting over afdragen.