Ik voelde me ook heel vreemd, chagrijnig, en bovendien, ik vond hem vies dus ik slikte hem telkens pas op het laatste moment In overleg met de dokter mocht ik toen weer overstappen op microgynon (medische indicatie kreeg ik dus), gelukkig want de pil niet slikken omdat je em vies vind = niet slim / makkelijk.
hoi jesje ik heb ook altijd microgynon geslikt en kreeg opeens ook de goedkopere variant,ik kreeg er gelijk ontzettend diarree van en ben dus weer naar mij HA gestapt en deze heeft een brief naar de apotheek gedaan dat ik alleen nog de mycrogynon mag hebben.ik bedoel ik moet ook zelf betalen,Ik ben na verloop van tijd overgestapt op implanon en inmiddels gestopt met alles en implanon eruit laten halen ivm zwangerschapswens. succes met je pil en je mag weigeren en gewoon om microgynon vragen jij moet betalen dus dan liever voor iets waar je vertrouwd mee bent toch??
Je hebt van medicijnen stofnamen en merknamen. Als ik het goed heb is microgynon een merknaam en ethinylestradiol/ levonorgestrel de werkzame stofnaam. Qua werking moet het dus niets uit maken welke naampje het product heeft gekregen. Ik heb ook jaren de microgynon geslikt en nu slik ik al een paar ook de ethinyl. Ik merk geen verschil, werkt prima. Ik hoef hem niet zelf te betalen. Mogelijk zat je nog niet door je eigen risico heen van je zorgverzekering?
ik moet maandag nog even naar de dokter zit nu in mijn stopweek en had het stervensdruk deze week dus geen tijd meer voor gehad.. maar goed als ik maandag ga of dinsdag is het nog op tijd kan hem toch meteen ophalen dan... hoop alleen wel dat ik hem vergoed krijg want vnid het wel erg zuur dat ik nog 2 strippen nu heb liggen.. maar die hoofdpijn is niet te houden echt niet... en ik had dus al de hele tijd doorbraakbloedingen, nu zit ik in mn stopweek en was het nog steeds die hoeveel heid van de doorbraakbloedingen, tot vanmorgen toen dacht ik oh ben nu wel echt ongi, maar nee hoor weer zo weinig .. dus ik vind het ook maar vaag want bij microgynon was ik echt na 2 dagen ongi in de stopweek.. baal hier echt heel erg van want gezellig iets met mn manneke zit er nu niet in door die doorbraakellende laat me dan gweoon even een paar dagen goed ongi zijn maar ben nu al weken bezig met doorbraakbloedingen ... maar zal het hier sowieso nog laten weten wat de HA zei ik verwacht neit dat ze moeilijk doet hoor, ze weet van mijn migraine aanvallen en ook dat ik daar de laatste keer dat ik het heel vaak had zat .. nu heb ik dus ineens alles op moeten maken van die tabletten en dat lijkt me ook niet de bedoeling ze zei toen namelijk als je het vaker dan 3x per maand hebt moet je terugkomen.. want dat is niet goed ze zo vaak slikken.. nou heb ik het uit moeten zingen met paracetamol en ibu's omdat de pillen op waren maar dat helpt dus niet als het al doorgezet is in migraine.. maar ja .. hoop dus op medische indicatie zodat de microgynon vergoed word.. en zo niet dan maar weer betalen liever dat dan zo doorgaan... heb mijn eigen bedrijf en kan gewoon soms halve dagen niet functioneren en dan mn kleine meid erbij dat werkt echt niet... t lulligste vind ik nog wel dat door die hoofdpijn ik echt gestressed raak en dus overal oververhit op reageer en dat lukt het me ook niet om kalm te worden omdat het me zo hoog zit die hoofdpijn omdat eht gewoon alles belemmert wat ik doe/wil doen...
jeetje meid wat heftig! ik kreeg deze pil niet vergoed,moest 12 euro betalen maar ik zat idd nog niet aan mijn eigen risico dus dat al ermee te maken hebben denk ik.. hoop voor je dat je gewoon weer de micro krijgt ipv deze.ik heb nog steeds nergens last van,behalve erg zere borsten,erg gespannen. heb soms het idee dat e ontploffen haha. zo kon ik vanmorgen amper opstaan van de pijn succes bij de ha!
hey stampvamp ik heb ook ontzettende migraine al jaren en ik mag niet vaker als 2 x per maand medicatie nemen anders krijg medicijnafhankelijke migraine en hoofdpijn iets wat bij jou nu ook t geval kan zijn.en dan moet je gaan afkicken heb t ook mee gemaakt en wens je heel veel sterkte
Deze pil heb ik een half jaar geleden ook gekregen van de huisarts... helaas sindsdien 6 kilo aangekomen! Ik ben sinds vorige week vrijdag gestopt met de pil en ga deze ook niet meer slikken!
ja daar zat ik dus ook mee ik had een tijd terug echt een maand lang steeds aanvallen dus toen andere tabletten gehad (maxalt smelt) en die hadik een paar keer nodig de rest kon ik laten liggen TOT ik dus deze pil kreeg.. ze waren zo op :s heb wel mijn strip afgemaakt, en ben pas toen ik weer moest beginnen naar de dokter geweest,in de eerste instantie voor iets anders (bleek maagvlies onsteking te hebben) toen zei ze voor ik erom kon vragen ooh je migraine tabletten heb je maar 1x gehaald dus gaat goed nu haha.. ik zei ja daar kwam ik ook voor.. dus ik legde het uit en ze zei dan schrijf ik medische indicatie uit voor je en geef je meteen nieuwe tabletten mee voor migraine want ze werken wel heel goed vind ik, vind ze erg snel werken... dus naar de apotheek, doos maagtabletten, iets voor misselijkheid (ivm onsteking) , maxalt en microgynon haha.. moest wel zelf betalen ze zei wel kunt het indienen maar geen idee of ik het terugkrijg, moet ik nog proberen.. was al blij dat ik die andere weer terug had.. baalde alleen wel dat ik niet oplette ze zei pas dat ik zelf moest betalen toen ik alles al in mn tas gestopt had en moest totaal 30,00 betalen (ook voor andere tabletten erbij) en thuis zag ik dat ik voor 6 maanden gekregen had, terwijl we twijfelen of we over paar maandjes stoppen met pil :s dus dat vind ik dan weer balen dat ik dat niet zag haha... maar ja, nu aantal dagen geslikt en nog nergens last van, vond die andere echt heel erg, hele maand doorbraakbloedingen, geen een dag dat ik geen bloed verloor, en toen ik eenmaal ongi moest wordendacht ik nou het zal wel meteen goed doorbreken met al die doorbraak ellende de hele maand, niet dus duurde ook nog eens lang voor ik ongi werd EN voor de ongi over was.. maar goed tot nu toe geen klachten, geen doorbraakbloedingen of migraine dus ik ben weer blij
fijn voor je ja de maxalt slik ik ook en die moet je idd zelf betalen 15 euro voor 6 stuks. bij mij werken ze zo nu en dan maar sinds ik zwanger wil worden neem ik niks meer,van maxalt is niet bekend hoe je ongeboren baby erop reageert en mijn ha heeft mij afgeraden om ze nog te slikken gelukkig heb ik niet zoveel migraine op moment dus dan lig ik mijn aanval wel uit,je moet er wat voor over hebben succes met alles