Wat was jou eerst aankoop toen je ontdekte dat je zwanger was/bent ? De mijne : speentjes en pakje samen met mn moeder. : pakje en slofjes met mn schoonmoeder.
Ik kocht een broekje truitje en rompertje van BAMBAM. Dit was ook het eerste pakje wat Quinn aankreeg toen hij net geboren was.
positie kleding en een rompertje van Feetje. Paste in week 8 namelijk niet echt lekker meer in mijn broeken.
Een blauw knuffelkonijn...en daarna piepkleine zwarte motorlaarsjes bij de H&M (kleine gaat namelijk strakjes mee op de motor...in het zijspan)
Een paar dagen VOOR ik een posi test had wist ik gewoon dat het raak was en heb ik een speentje voor mijn man gekocht met de tekst I Love papa en het boekje van Kluun; Help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt! Een paar dagen later had ik pas een posi test en heb ik hem met dit boekje het goede nieuws verteld Voor de beeb heb ik een week of 2 later een jasje gekocht.