Hoi even een vraagje.. Na de Bibi fopspenen zijn nu ook de etos fopspenen niet meer leverbaar. Dit is de enige na de Bibi die mijn zoontje pakte (dirfrax wil hij niet). Weten jullie welke fopspenen nog meer op de nieuwe generatie Bibi spenen en de etos spenen lijkt.
Die van Lief! fopspeen 6-12 mnd | lief! lifestyle Dit is d eeneiige die m'n dochter accepteert naast die van Bibi
Mijn mannetje pakt de avent spenen goed. Heeft ook eerst de nieuwe bibi gehad tot ik er achter kwam dat ik die niet mocht gebruiken
Wat een gedoe hé? Dacht ik een goed alternatief op de bibi gevonden te hebben in de etos speen.. Ik lees dus even mee. Gelukkig heb ik nog de nieuw toegestuurde bibispenen maar straks zal ik ook weer wat anders moeten vinden
Heb ook allerlei verschillende spenen geprobeerd en die van de Hema zijn de enige die hij enigszins accepteert.
Ik zou dus meteen gebruik van maken van het feit dat die stomme spenen niet meer goed verkrijgbaar zijn. Hier een difrax speen voor mn dochter gekocht omdat er voor de rest ook niets meer te krijgen was. Die difrax zijn echter hele harde spenen en ze moest hem niet hebben. Maar we hebben uitgelegd dat dit een nieuwe speen was en de anderen weg moesten worden weggegooid. Het was deze nieuwe speen of anders niets. Ze moest hem niet hebben en gooide de speen dr bed uit en ging toch slapen. En wij waren van het speen-probleem af Hoef me niet meer druk te maken hoe je dat ooit afleert.