Zoals de titel al zegt twijfel ik om met mijn zoontje naar nijntje de film te gaan.De reclame zegt met het licht aan en geluid zacht dus geschikt voor de allerkleinste, maar wat is een goede leeftijd? Hij is 2 jaar en 2 maanden en eigenlijk vond ik het niet nodig. Ik wilde wachten tot de dvd uit was. Maar iedere keer als er reclame van op tv of youtube komt dan wordt hij bij de eerste begintoon al helemaal enthousiast en roept blauwe nijntje dierentuin. Hij is nl ook helemaal gek van dierentuinen. Nu begin ik toch te twijfelen.. Hij kan gerust een uur youtube filmpjes kijken (heel soms mag dat )dus qua tijd houdt hij het wel vol denk ik. Wat vinden jullie?
Ik ben er met mijn dochter geweest. Zij is van okt 2010. Bij ons in de bios hoefde ze ook niet stilvte zitten. Het ging heel goed... ze ging wel staanmaar werd toch elke keer geboeid door de film en ze vond het geweldig in de bios. Gewoon gaan..... de zaal zit vol kleine kinderen...
Ik zat ook te denken om dat te gaan doen. Film duurt 1:15 ongeveer. Zolang krijg ik mijn dochtertje echt niet stil op een stoel denk ik. Maar ja ik bedacht me ook als ik het niet probeer dan weet ik het ook niet. En als het niet gaat dan ga je toch gewoon weer. Heb je altijd de dvd nog
Ik ben er geweest. Er waren genoeg kleine kinderen. Die renden allemaal door de zaal. Het is ook niet vervelend als hij begint te praten, dat kan gewoon. Ik zou zeggen ga lekker heen. Kies een goed plekje zodat hij zich goed kan concentreren en niet wordt afgeleid door andere kinderen. Het is een erg leuke film. Veel plezier!!
Ik ben geweest met mijn dochtertje van bijna 3,5. Er waren veel kindjes van rond de 2. Sommige gingen lopen en voor t scherm rennen en spelen. Maar andere bleven keurig zitten. Het licht is inderdaad zacht aan en het geluid staat zachter dan bij een gewone film. Ik zou gewoon gaan met je zoontje, hij zal het vast geweldig vinden!!!
Ik ben zondag gegaan en yara is 20 maanden! Kan makkelijk hoor! Ze was zo onder de indruk dat ze netjes bleef zitten en mee blafte met het hondje en de dieren bemoemde die ze zag! Super lief! Andere kindjes gingen ook rondlopen en dansen enzo. Was totaal niet erg! Ik zeg: Gaan!
Mijn zoontje begint ook te roepen zodra hij de reclame ziet. Hij is helemaal gek op nijntje, maar hij wordt 14 maanden. Dit vind ik te jong. Denk niet dat hij het een uur volhoud. Jammer had graag willen gaan met hem.
Haha dan is het ook wat voor mijn dochter! Als je die een hondje na hoort doen.....Dat is geen waf waf of woef woef. Nee dochtlief doet dan: Eh eh eh eh. Rare manier van blaffen haha.
Wij zijn zaterdag geweest, en er zaten ook 2-jarigen in de zaal. Ik heb geen kinderen horen huilen of zien rennen door de zaal. Het ging echt verbazingwekkend goed, met alle kindjes (een hoop verbaasde ouders na de afloop gesproken hihihi).. Wij zijn wel rond 13uur geweest. Lekker onverantwoord lunchen in de bioscoop (het mocht gewoon). Dus de meeste ouders hadden boterhammen en sap bij, en zaten kinderen lekker hun lunch weg te werken tijdens de film. Dat houdt ze ook even stil. Onze peuters waren helemaal onder de indruk van de bioscoop. De film vonden ze wel leuk, maar net ietstje te saai. Ik vind het ook veel meer passen bij een kindje tussen 2 en 3 jaar. Heel veel herhaling en alles gaat lekker langzaam
Ik vind het haast jammer dat mijn meisje nog zo klein is, het lijkt me zo'n leuke film!! ach ja, misschien over twee jaar naar deel 2??
Persoonlijk vind ik naar de film met zulke kleintjes erg overdreven.. Maar je kindje zal het vast kunnen.